Ebulobo


Ebulobo Hracia deka Medvedík

Ebulobo Hracia deka Medvedík

Interaktívna hracia deka Ebulobo s motívom medvedíka je určená pre najmenšie deti, ktorí začínajú objavovať svet. Hracia deka obsahuje odopínateľnú hrazdičku so štyrmi odnímateľnými hračkami, ktoré sa dajú tiež pripnúť na okraje deky alebo sa s nimi dá hrať samostatne -..



Ebulobo Kolotoč nad postieľku Vlk

Ebulobo Kolotoč nad postieľku Vlk

Hrací drevený kolotoč nad postieľku s motívom vlka a červenej čiapočky hrá známu muzikálovú melódiu "That's Entertainment", ktorá vašich maličkých zaručene uspí. Na kolotoči sú zavesené textilné hračky - vlk, čiapočka, prasiatko a sliepočka. Kolotoč je..



Ebulobo Batoh Hladný vlk

Ebulobo Batoh Hladný vlk

Veselý detský batoh hladný vlk od francúzskej značky Ebulobo je veľmi vtipne navrhnutý. S týmto batôžkom bude každý malý výlet veľkým dobrodružstvom a zábavou. Len pozor na desiatu, hladný vlk zje všetko čo nájde! Výška 35 cm. Francúzske hračky Ebulobo navrhla známa..



Ebulobo Batoh Karkulka

Ebulobo Batoh Karkulka

Veselý detský batoh Karkulka od francúzskej značky Ebulobo je veľmi vtipne navrhnutý. S týmto batôžkom bude každý malý výlet veľkým dobrodružstvom a zábavou. Výška 35 cm. Francúzske hračky Ebulobo navrhla známa dizajnérska dvojica Anna Lelong a Ferdinand Lecomte. Ich hračky..



Ebulobo Hracia deka Hladný vlk

Ebulobo Hracia deka Hladný vlk

Interaktívna hracia deka Ebulobo s motívom vlka je určená pre najmenšie deti, ktorí začínajú objavovať svet. Hracia deka obsahuje odopínateľnú hrazdičku so štyrmi odnímateľnými hračkami, ktoré sa dajú tiež pripnúť na okraje deky alebo sa s nimi dá hrať samostatne -..




SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt