Krteček


Krteček Sada Maxi (96 kociek + 1xfigurka Krteček + 3xfigurka ZOO)

Krteček Sada Maxi (96 kociek + 1xfigurka Krteček + 3xfigurka ZOO)

Originálna stavebnica pre malé staviteľa. Všetky sady obsahujú figúrky a to buď krtka alebo jeho kamarátov. Zbierajte je a kombinujte ich medzi sebou. Stavebnica rozvíja tvorivé schopnosti, priestorovú predstavivosť a fantáziu. Kocky sú kombinovateľné s inými stavebnicami...Krteček Sada Štúdio (48 kociek + 1xfigurka Krteček + 1xfigurka ZOO)

Krteček Sada Štúdio (48 kociek + 1xfigurka Krteček + 1xfigurka ZOO)

Originálna stavebnica pre malé staviteľa. Všetky sady obsahujú figúrky a to buď krtka alebo jeho kamarátov. Zbierajte je a kombinujte ich medzi sebou. Stavebnica rozvíja tvorivé schopnosti, priestorovú predstavivosť a fantáziu. Kocky sú kombinovateľné s inými stavebnicami...Krteček Sada Basic (12 kociek + 1xfigurka Krtko)

Krteček Sada Basic (12 kociek + 1xfigurka Krtko)

Originálna stavebnica pre malé staviteľa. Všetky sady obsahujú figúrky a to buď krtka alebo jeho kamarátov. Zbierajte je a kombinujte ich medzi sebou. Stavebnica rozvíja tvorivé schopnosti, priestorovú predstavivosť a fantáziu. Kocky sú kombinovateľné s inými stavebnicami...Krteček Krtko súprava Extras (6 kociek + 1xfigurka Myška)

Krteček Krtko súprava Extras (6 kociek + 1xfigurka Myška)

Originálna stavebnica pre malého staviteľa. Všetky súpravy obsahujú figúrky a to buď krtka alebo jeho kamarátov. Zbierajte ich a kombinujte ich medzi sebou. Stavebnica rozvíja tvorivé schopnosti, priestorovú predstavivosť a fantáziu. Kocky sú kombinovateľné s inými stavebnicami...Krteček Krtko súprava Extras (6 kociek + 1xfigurka Zajac)

Krteček Krtko súprava Extras (6 kociek + 1xfigurka Zajac)

Originálna stavebnica pre malého staviteľa. Všetky súpravy obsahujú figúrky a to buď krtka alebo jeho kamarátov. Zbierajte ich a kombinujte ich medzi sebou. Stavebnica rozvíja tvorivé schopnosti, priestorovú predstavivosť a fantáziu. Kocky sú kombinovateľné s inými stavebnicami...Krteček Krtko helma, vel.S

Krteček Krtko helma, vel.S

Originálna stavebnica pre malého staviteľa. Všetky súpravy obsahujú figúrky a to buď krtka alebo jeho kamarátov. Zbierajte ich a kombinujte ich medzi sebou. Stavebnica rozvíja tvorivé schopnosti, priestorovú predstavivosť a fantáziu. Kocky sú kombinovateľné s inými stavebnicami...Krteček Krtko Sada Creativity (29 kociek + 1xfigurka krtko)

Krteček Krtko Sada Creativity (29 kociek + 1xfigurka krtko)

Originálna stavebnica pre malé staviteľa. Všetky sady obsahujú figúrky a to buď krtka alebo jeho kamarátov. Zbierajte je a kombinujte ich medzi sebou. Stavebnica rozvíja tvorivé schopnosti, priestorovú predstavivosť a fantáziu. Kocky sú kombinovateľné s inými stavebnicami...Krteček Krtko súprava Extras (6 kociek + 1xfigurka krtko)

Krteček Krtko súprava Extras (6 kociek + 1xfigurka krtko)

Originálna stavebnica pre malého staviteľa. Všetky súpravy obsahujú figúrky a to buď krtka alebo jeho kamarátov. Zbierajte ich a kombinujte ich medzi sebou. Stavebnica rozvíja tvorivé schopnosti, priestorovú predstavivosť a fantáziu. Kocky sú kombinovateľné s inými stavebnicami...Dino Kubus 6K Veselý Krteček

Dino Kubus 6K Veselý Krteček

Skvelé drevené kocky s obľúbeným Krtkom. Vhodné pre deti od 3 rokov...
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt