Beper 40996

Beper 40996

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Beper
Cena:26.99 €

Dobíjací holiaci strojček talianskej značky Beper pre suché i mokré holenie vám pomôže zbaviť sa strniska alebo pre pravidelnú údržbu už pestovaných fúzov. Oceníte predovšetkým ergonomický dizajn pre efektívne oholenie a zastrihávač otočný o 360 °.Technické parametre: 2 planžetové hlavice zastrihávač otočný o 360 °, sklopný dve lamely indikácia nabíjania a prevádzky LED kontrolky: ÁNO systém napájania: sieťové 230 V doba nabíjania: 8 hodín výdrž batérie: 60 minútObsah balenia: holiaci strojček, nabíjací a sieťový adaptér, čistiaca kefka, návodVýrobky talianskej značky Beper vynikajú pekným a pútavým prevedením, preto dobre zapadnú do vašej domácnosti. Medzi produktmi tejto značky nájdete napríklad malé domáce elektrospotrebiče a príslušenstvo. Kvalita je pre Beper rovnako dôležitá ako design výrobku. Firma disponuje vlastným špičkovým laboratóriom a vďaka kontinuálnym investíciám do výroby a technológií si značka získala veľa verných zákazníkov a jej produkty sa predávajú po celej Európe.


 • Orava SC-10
  Orava SC-10

  Chlpy v nose a ušiach nevyzerajú pekne, zbavte sa ich nekompromisne! Vhodným pomocníkom je práve zastrihávač nosných a ušných..

  5.99 €
 • Beper Lady B 3v1 40730
  Beper Lady B 3v1 40730

  Akumulátorový dámsky epilátor talianskej značky Beper ľahko a rýchlo odstraňuje nežiaduce chĺpky. Hlava dokonale kopíruje tvar..

  28.49 €
 • Orava SC-12
  Orava SC-12

  Chlpy v nose a ušiach nevyzerajú pekne, zbavte sa ich nekompromisne!Vhodným pomocníkom je práve zastrihávač nosných a ušných..

  8.49 €
 • Beper Nosní zastřihovač s nástavcem pro úpravu kotlet 40973 Pilly
  Beper Nosní zastřihovač s nástavcem pro úpravu kotlet 40973 Pilly

  Presný zastrihávač talianskej značky Beper spoľahlivo a bezpečne zastrihne chĺpky v nose. Pomocou vymeniteľného nástavca..

  8.99 €
 • Multifunkčný strojček pre epiláciu, manikúru,
  Multifunkčný strojček pre epiláciu, manikúru,

  Multifunkčný strojček 5v1 s vymeniteľnými hlavicami je nepostrádateľným pomocníkom v kompletnú starostlivosť o telo. Strojček..

  26.49 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt