Beper Zvlhčovač vzduchu s aroma boxem 70410

Beper Zvlhčovač vzduchu s aroma boxem 70410

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Klimatizácie
Dodavateľ:Beper
Cena:37.99 €

Zvlhčovač vzduchu s aróma boxom talianskej značky Beper zlepšuje kvalitu vzduchu vo vykurovaných a klimatizovaných miestnostiach. Zvlhčovač má nádobu na aróma oleje a esencie, vďaka ktorým z neho ľahko vytvoríte aróma difuzér pre navodenie príjemnej a relaxačnej atmosféry. Prístroj sa pri malom množstve vody alebo v prípade prevrátenia vypne, takže je jeho používanie úplne bezpečné. Je vyrobený z kvalitného ABS plastu a má možnosť regulácie vychádzajúcej pary.Výrobky talianskej značky Beper vynikajú pekným a pútavým prevedením, preto dobre zapadnú do vašej domácnosti. Medzi produktmi tejto značky nájdete napríklad malé domáce elektrospotrebiče a príslušenstvo. Kvalita je pre Beper rovnako dôležitá ako design výrobku. Firma disponuje vlastným špičkovým laboratóriom a vďaka kontinuálnym investíciám do výroby a technológií si značka získala veľa verných zákazníkov a jej produkty sa predávajú po celej Európe.


 • Beper 70401 Olejová lampa a zvlhčovač vzduchu
  Beper 70401 Olejová lampa a zvlhčovač vzduchu

  Aróma olejová lampa a zvlhčovač vzduchu s LED svetlom a dúhovým efektom. Spríjemnite si chvíle relaxácie a pohody s touto..

  35.99 €
 • JOYCARE JC-490G
  JOYCARE JC-490G

  Zvlhčovač vzduchu JOYCARE JC-490G. Ultrasonický zvlhčovač vzduchu.Vlastnosti:    Poskytuje správnu úroveň vlhkosti vzduchu  ..

  41.49 €
 • Sencor SHF 910BL zvlhčovač vzduchu,
  Sencor SHF 910BL zvlhčovač vzduchu,

  Zvlhčovač vzduchu Sencor SHF 910BL v bielo modrej farbe. Pracuje na princípe vysokofrekvenčného ultrazvukového oscilátora a..

  26.49 €
 • Concept VT 7020 teplovzdušný ventilátor
  Concept VT 7020 teplovzdušný ventilátor

  Concept VT 7020 teplovzdušný ventilátor. Teplovzdušný keramický ventilátor českej značky CONCEPT VT 7020 s PTC výhrevnými..

  25.90 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt