Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: (HY000/2003): Can't connect to MySQL server on '81.2.240.39' (111) in /home/qt012000/hladat/config.php on line 6
Bino Vlak s domčekmi

Bino Vlak s domčekmi

Bino Vlak s domčekmi

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Bino
Cena:15.49 €

Drevený vláčik s kockami vo veselých farbách pre malých stavebníkov. Mnoho možností využitia – ako stavebnica, skladačka, klasická mašinka s vagónkami s nákladom i bez... Záleží iba na fantázii a dôvtipe.


 • Bino Drevené auto Hasiči, červená
  Bino Drevené auto Hasiči, červená

  Drevené hasičské autíčko s voľným pohonom kolies je vhodný darček pre každého chlapčeka, ktorý sníva o tom, že raz bude..

  4.99 €
 • Bino Skladací kamión so zvieratami
  Bino Skladací kamión so zvieratami

  Drevený skladací kamión s praktickou ťahacou šnúrkou s hŕbou zvieratiek. Jednotlivé figúrky je možné vkladať výrezmi do..

  14.99 €
 • Bino Drevené auto Polícia, modrá
  Bino Drevené auto Polícia, modrá

  Drevené policajné autíčko s voľným pohonom kolies je vhodný darček pre každého chlapčeka, ktorý sníva o tom, že raz bude..

  4.99 €
 • Bino Vlak so zvieratkami - Zoo Trenino
  Bino Vlak so zvieratkami - Zoo Trenino

  Ťahacia drevená mašinka na kolieskach s dvomi vagónikmi s otváracou mrežou pre hromadu zvieratiek. Ale pozor, každé zvieratko..

  19.49 €
 • Bino Pizza na krájanie
  Bino Pizza na krájanie

  Pizza na krájanie je jednou z najobľúbenejších hračiek. Obsahuje 31 dielov, jednotlivé diely sú spojené suchým zipsom, na..

  12.99 €
 • Bino Moje prvé puzzle Baribal
  Bino Moje prvé puzzle Baribal

  Skladajte veselé obrázky s medvedíkom Baribalom. Jednoduché skladačky v praktickej zasúvacej drevenej krabičke. Urobte radosť..

  4.49 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt