Domáca pekáreň Eta Delicca 7149

Domáca pekáreň Eta Delicca 7149

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Eta
Cena:112.9 €

Domáca pekáreň Eta DELICCA 7149 90020 disponuje pamäťou pri výpade elektrického prúdu. Zobrazuje denný čas aj pri stave nečinnosti. Ďalším plusom je časovač a 12 prednastaviteľných programov. Maximálna kapacita pekárne je 1,3 kg. Veľkou výhodou je napríklad pamäť pri výpadku elektrického prúdu v dĺžke 30 minút a časovač na dobu 10 minút až 12 hodín. Na túto pekáreň je predĺžená záruka 5 rokov na motor.Príslušenstvo : nádoba na pečenie 2 hnetacie hákyProgramy: Klasik - určený pre biely pšeničný a hnedý ražný chlieb Celozrnný - určený pre pečenie celozrnného chleba z múky s nízkym obsahom lepku Toastový - určený pre pečenie ľahkého chleba, francúzskeho chleba s chrumkavou kôrkou a ľahkým stredom Rýchly - určený pre rýchlu prípravu bieleho, pšeničného a ražného chleba Sladký - pre pečenie sladkých typov chleba s chrumkavejšia kôrkou Torta - určený pre miesenie / miešanie surovín ( napr.na tortu, koláč), ktoré sa následne pečú po nastavený čas Marmeláda - určený pre prípravu džemu alebo marmelády z čerstvého ovocia . Príprava cesta - určený pre miesenie/miešanie a následné kysnutie cesta bez pečenia Super rýchly - určený pre rýchlu prípravu bieleho, pšeničného a ražného chleba Pečenie - určený pre pečenie hnedého chleba, tort alebo sekané Bezlepkový - určený pre prípravu bezlepkového chleba Domáce - určený pre individuálne nastavenie všetkých fáz prípravy chleba


 • CONCEPT PC-5060
  CONCEPT PC-5060

  Domáca pekáreň českej značky ponúka 12 prednastavených programov pre prípravu najrozmanitejších druhov chleba, marmelád či..

  119.0 €
 • ETA 1150
  ETA 1150

  S pekárňou ETA Siestina si necháte upiecť vlastný chlieb priamo u vás doma. Je plne automatická, takže celý proces zvládne..

  75.49 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt