MODOM BI 13 Relax Tone Maripol

MODOM BI 13 Relax Tone Maripol

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:SK
Cena:16.99 €

Masážny prístroj Relax Tone Maripol je účinný, masážny, zoštíhľujúci a tvarujúci prístroj, ktorý využijete na celé telo. Relax Tone prispieva k celkovej fyzickej i duševnej kondícii a vďaka vibračným schopnostiam preniká hlboko do vrstiev podkožia, kde triešti prebytočný tuk, spaľuje kalórie a telo zároveň precvičuje. Bude vaším skvelým pomocníkom v boji proti celulitíde a ztuhlému svalstvu!Uvoľní boľavý chrbát, medzilopatkové svaly, krčnú a bedrovú chrbticu, ruky i nohy, zadok a boky. Pomáha uľaviť od stresu, napätia a zlepšuje krvný obeh. Pomocou brúsneho kotúča dokonale odstránite suchú a stvrdnutú kožu na pätách či chodidlách.Používajte prístroj 15 minút denne a výsledkom budete prekvapení. Výhodou Relax Tone Maripol sú vibrácie až 2500x za minútu.Obsah balenia: zvlnený nástavec: vďaka štyrom vlnkám preniká hlboko do svalov, kde bojuje s tukmi a celulitídou plochý nástavec: k jemnej masáži a uvoľneniu šije, ramien, paží a chrbta pilníkový nástavec: odstraňuje otlaky, suchú a stvrdnutú kožu na nohách guľočkový nástavec: 8 špeciálnych rotačné guľočok, ktoré s prispením gélu, masážneho oleja alebo krému preniknú hlboko do pokožky a tým dosiahnu zoštíhlenie tela ochranná mriežka: zabraňuje zapleteniu vlasov do prístroja a poskytuje maximálny komfort


 • Masážny prístroj nôh SFM 3721 VT SENCOR, zelená
  Masážny prístroj nôh SFM 3721 VT SENCOR, zelená

  Masážny prístroj Sencor pre dokonalú relaxáciu a regeneráciu unavených nôh. Perličková masážna vanička pôsobí blahodárne..

  31.49 €
 • Omron E4
  Omron E4

  Elektronický neurostimulátor Omron E4 Professional je prístrojom k masáži svalov a tíšenie bolesti. Obsahuje 12 rôznych..

  90.59 €
 • Omron Soft Touch
  Omron Soft Touch

  OMRON SOFT TOUCH neurostimulátor ENS je prístroj pre domáce použitie. Slúži k masáži svalov a tíšenie bolesti. Intenzita a..

  52.99 €
 • Modom Bankový set, 24 ks
  Modom Bankový set, 24 ks

  Objavte kúzlo bankovania na očistenie organizmu a celkovej úľavy stuhnutostisvalov, ktorá spôsobuje bolesti. Tradičná a..

  67.99 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt