Modom Akupresúrna podložka YUHUA s prírodnými kameňmi

Modom Akupresúrna podložka YUHUA s prírodnými kameňmi

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:SK
Cena:52.99 €

Vyskúšajte túto novinku na trhu - masážnu akupresúrnu podložku YUHUA s prírodnými kameňmi. Odporúčame používať pre polohu ležmo a pre chôdzu. Masáž stimuluje reflexnú oblasť chodidiel, podporuje cirkuláciu krvi a tým urýchľuje látkovú výmenu. Stimuláciou akupresúrnych bodov na plôške chodidiel ovplyvníte funkciu dôležitých orgánov vášho tela.Pošľapávaním na prírodných kamienkoch podporíte drobnú cirkuláciu krvi v dolných končatinách, kedy zamedzíte nežiaducu stagnáciu krvi. Oceníte pri problému s prepadnutou klenbou a plochými chodidlami. Je tiež vhodná pre diabetikov.Ležaním na podložke stimulujete vhodne akupresúrne body, kedy účinne pôsobíte na funkciu celého močového ústrojenstva u žien aj mužov.U ľudí stredného a staršieho veku je častejší výskyt akútnych a chronických problémov. Akupresúrnu podložku ocenia ženy s inkontinenciou alebo muži s prostatickými problémami. Podložka je vyrobená zo syntetického koberca a prírodných kamienkov.Odporúčané využite: v sedavom zamestnaní pri problémoch s chrbticou pri bolestiach hlavy pri problémoch s prepadnutou klenbou a plochými chodidlami pri problémoch s urogenitálnym ústrojenstvom


 • ECG MN 105
  ECG MN 105

  Masážna vanička ECG MN 105pre nohy disponuje 3 prevádzkovými prednastavenými programami, ktoré zahŕňajú vibračnú masáž,..

  45.99 €
 • ORAVA MP-301
  ORAVA MP-301

  Doprajte si príjemnú relaxačnú vibračná masáž v pohodlí vášho domova. Masážny prístroj pôsobí do hĺbky tkaniva a svalov..

  7.99 €
 • Modom Masážná frekvenčná myš
  Modom Masážná frekvenčná myš

  Vďaka tejto frekvenčnej myši docielite účinné pulzné masáže brucha, chrbta, zadku a stehien. Má preukázateľne utišujúci..

  15.99 €
 • MODOM BI 13 Relax Tone Maripol
  MODOM BI 13 Relax Tone Maripol

  Masážny prístroj Relax Tone Maripol je účinný, masážny, zoštíhľujúci a tvarujúci prístroj, ktorý využijete na celé telo...

  22.49 €
 • Masážny prístroj nôh SFM 3721 VT SENCOR, zelená
  Masážny prístroj nôh SFM 3721 VT SENCOR, zelená

  Masážny prístroj Sencor pre dokonalú relaxáciu a regeneráciu unavených nôh. Perličková masážna vanička pôsobí blahodárne..

  31.49 €
 • Omron Soft Touch
  Omron Soft Touch

  OMRON SOFT TOUCH neurostimulátor ENS je prístroj pre domáce použitie. Slúži k masáži svalov a tíšenie bolesti. Intenzita a..

  52.99 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt