Modom Akupresúrna podložka YUHUA s prírodnými kameňmi

Modom Akupresúrna podložka YUHUA s prírodnými kameňmi

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:SK
Cena:49.99 €

Vyskúšajte túto novinku na trhu - masážnu akupresúrnu podložku YUHUA s prírodnými kameňmi. Odporúčame používať pre polohu ležmo a pre chôdzu. Masáž stimuluje reflexnú oblasť chodidiel, podporuje cirkuláciu krvi a tým urýchľuje látkovú výmenu. Stimuláciou akupresúrnych bodov na plôške chodidiel ovplyvníte funkciu dôležitých orgánov vášho tela.Pošľapávaním na prírodných kamienkoch podporíte drobnú cirkuláciu krvi v dolných končatinách, kedy zamedzíte nežiaducu stagnáciu krvi. Oceníte pri problému s prepadnutou klenbou a plochými chodidlami. Je tiež vhodná pre diabetikov.Ležaním na podložke stimulujete vhodne akupresúrne body, kedy účinne pôsobíte na funkciu celého močového ústrojenstva u žien aj mužov.U ľudí stredného a staršieho veku je častejší výskyt akútnych a chronických problémov. Akupresúrnu podložku ocenia ženy s inkontinenciou alebo muži s prostatickými problémami. Podložka je vyrobená zo syntetického koberca a prírodných kamienkov.Odporúčané využite: v sedavom zamestnaní pri problémoch s chrbticou pri bolestiach hlavy pri problémoch s prepadnutou klenbou a plochými chodidlami pri problémoch s urogenitálnym ústrojenstvom


 • ORAVA MP-201
  ORAVA MP-201

  Povzbudzujúca a osviežujúca bublinková masáž uľaví od bolesti unavených nôh. Ak trávite celé dni na nohách, máte opuchy a..

  35.99 €
 • Wahl Deluxe Heat Therapy WHL-4295-016
  Wahl Deluxe Heat Therapy WHL-4295-016

  Vynikajúci terapeutický masážny prístroj Heat therapy. Užite si pocit uvoľnenia a pohody s týmto úžasným terapeutickým..

  49.49 €
 • ECG MN 105
  ECG MN 105

  Masážna vanička ECG MN 105pre nohy disponuje 3 prevádzkovými prednastavenými programami, ktoré zahŕňajú vibračnú masáž,..

  45.99 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt