Modom Bankový set, 24 ks

Modom Bankový set, 24 ks

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:SK
Cena:70.99 €

Objavte kúzlo bankovania na očistenie organizmu a celkovej úľavy stuhnutostisvalov, ktorá spôsobuje bolesti. Tradičná a starobylá metóda bankovania doma a pohodlne. Využíva podtlaku k vyvolaniu lokálneho prekrvenia tkaniva a orgánov, kedy zbavuje dané miesto škodlivých látok.Masáž pomocou baniek môže pomôcť pri prechladnutí, chrípke, astme, kašli. Ďalej pri bolesti v chrbte, bolesti brucha, svalov, kĺbov, hlavy, zubov alebo pri gynekologických problémoch.Pri únave, nespavosti, zápche, pri kožných alebo žilových problémoch, pri ochorení vnútorných orgánov (srdca, pľúc, obličiek, močových ciest a zažívacieho systému) alebo pri celulitíde.Výhody používania ventilových baniek s pumpičkou: veľmi ľahká manipulácia kontrola podtlaku počas bankovania pomocou vákuovej pumpy môžete uberať aj pridávať intenzitu podtlaku banky môžete prikladať aj na miesta zle dostupné banky sú pri bežnom používaní nerozbitné nevystavujete sa žiadnym zraneniam masáž týmito bankami vykonávate cestou suchou, mokrou (krvavou), vodnou alebo bankovanie s ihlou či moxami masáž ventilovými plastovými bankami vykonávate kvalitne, bezpečne a bez rizikaObsah balenia: 24 ks plastových ventilových baniek 1x pumpička vákuová 1x hadička 1x scarifikačné ihly + ceruzka 1x balenie moxov 100 ks praktický kufrík pre jednoduché skladovanie a prenos


 • Beper 40501 Masážny vankúšik
  Beper 40501 Masážny vankúšik

  Masážny vankúšik v elegantnom prevedení. Užite si pocit úľavy a pohody v pohodlí vášho domova alebo kancelárie. Vankúšik sa..

  39.49 €
 • Akupresúrna masážna podložka skladacia,
  Akupresúrna masážna podložka skladacia,

  Pravidelným šliapaním na akupresúrnej podložke veľmi dobre vzpružíte vaše telo a zmiernite únavu. Podporíte cirkuláciu krvi v..

  11.49 €
 • Beper 40942
  Beper 40942

  Infračervený telový masážny prístroj Pearl Massage talianskej značky Beper poskytuje masáž a prekrvenie unaveným i stuhnutým..

  31.49 €
 • Beper 40502 Masážna vaňa na nohy
  Beper 40502 Masážna vaňa na nohy

  Masážna vaňa na nohy s príslušenstvom pre plantárnu masáž. Užite si pocit pohody a relaxácie u vás doma s masážou nôh,..

  43.49 €
 • Modom Lávové masážne kamene Basalt, 18 ks
  Modom Lávové masážne kamene Basalt, 18 ks

  Basalt v luxusnom darčekovom baleníDoprajte si doma a pohodlne masáž lávovými kameňmi. Masážne lávové kamene z basaltu majú..

  50.99 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt