Modom Chladiaci uterák zelená, 90 x 32 cm

Modom Chladiaci uterák zelená, 90 x 32 cm

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Fitness
Dodavateľ:SK
Cena:5.99 €

Chladiaci uterák ponúka dlhotrvajúci chladiaci účinok v sparnom lete, pri veľkej fyzickej záťaži, športe, pri únave alebo len pri leňošení na slnku. Chladiaceho efektu sa nedosahuje chemickou reakciou, ale iba technologickým spracovaním textilných vlákien. Uterák je tiež ideálnym riešením, ak si nepríjemne spálite chrbát, ramená alebo inú časť tela. Je schopný udržiavať výrazne nižšiu teplotu (až o 30 °C) ako je teplota tela 2 - 4 hodiny a po celú túto dobu vám bude poskytovať úľavu od horúčavy. Uterák vás schladí počas pár sekúnd a veľmi ľahko sa používa: stačí ho namočiť, vyžmýkať prebytočnú vodu a 3 - 5× napnúť. Uterák sa začne ihneď ochladzovať a poskytne vám dokonalé osvieženie!


 • Podpera na kľuk Push-up Bar
  Podpera na kľuk Push-up Bar

  Podpery na kľuky sú obľúbeným príslušenstvom pre dokonále cvičenie kľukov. Rukoväte sú vybavené protišmykovým neoprénom,..

  5.99 €
 • Chladiaci uterák modrá, 70 x 30 cm
  Chladiaci uterák modrá, 70 x 30 cm

  Chladiaci uterák ponúka dlhotrvajúci chladiaci účinok v sparnom lete, pri veľkej fyzickej záťaži, športe, pri únave alebo len..

  3.99 €
 • SPORTWELL Posilňovač svalov
  SPORTWELL Posilňovač svalov

  Posilňovač svalov je pomôcka pre každodenné posilňovanie prsných a stehenných svalov. Posilňovač pracuje na jednoduchom, ale..

  4.99 €
 • Modom Balančná podložka UNI, modrá
  Modom Balančná podložka UNI, modrá

  Žiadaná balančná podložka je viacúčelová masážna a balančné pomôcka, ktorá pomôže precvičiť celé telo a pozdvihne..

  18.49 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt