Modom Fasciálny cvičebný masážny valec

Modom Fasciálny cvičebný masážny valec

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Fitness
Dodavateľ:SK
Cena:21.99 €

Fasciálny tréning s blahodarnou a relaxačnou masážnou funkciou. Jedinečný masážny valec pre uvoľnenie celého pohybového aparátu, ktorý využijete pri funkčnom tréningu, pri rehabilitácii alebo regenerácii.Veľká rozmanitosť tréningových možností pre rôzne časti tela (brucho, chrbát, nohy a pod ...). Ideálne sa hodí k rozcvičeniu pred tréningom. Možno využiť s vibračnou funkciou alebo bez nej. Vibračnú funkciu využijete predovšetkým pri dlhodobom sedení v kancelárii, doma pri televízii a pod.Pri cvičení dochádza k hlbokej kompresii, ktorá pomáha uvoľniť svaly a zkrácenosti svalových uzlov. Pravidelným a správnym používaním masážneho valca sú ovplyvňované predovšetkým fascie.Čo sú to fascie? Zjednodušene povedané, celé spojivové tkanivo vrátane kĺbových puzdier, šliach a väzov. Fascie poskytujú podporu i pevné držanie celého tela a sú dôležité pre mobilitu, koordináciu a stabilitu. Kto sa pohybuje príliš málo, príliš jednostranne alebo fascie nestimuluje pravidelne, má často bolesti chrbta, krku alebo chodidiel.Vďaka masážnemu valcu a pravidelnému cvičeniu navrátite fasciám pružnosť a odolnosť. Masážne valce sú už dlhú dobu štandardnou praxou v profesionálnom športe a vo fyzioterapii. Táto cvičebná pomôcka je vhodná na použitie pre všetky hlavné svalové skupiny.Napájanie na 2 batérie AAA (nie sú súčasťou balenia). Výplň valca - polyuretán PU.


 • SPORTWELL Posilňovač svalov
  SPORTWELL Posilňovač svalov

  Posilňovač svalov je pomôcka pre každodenné posilňovanie prsných a stehenných svalov. Posilňovač pracuje na jednoduchom, ale..

  4.99 €
 • Modom Balančná podložka UNI, modrá
  Modom Balančná podložka UNI, modrá

  Žiadaná balančná podložka je viacúčelová masážna a balančné pomôcka, ktorá pomôže precvičiť celé telo a pozdvihne..

  18.49 €
 • Modom Fitness masážny valec ružová, 33 x 15 cm
  Modom Fitness masážny valec ružová, 33 x 15 cm

  Cvičení s masážním válcem napomáhá ke snadnějšímu držení rovnováhy. Díky zapojení zádových a břišních svalů..

  15.99 €
 • SPORTWELL 52CE4512
  SPORTWELL 52CE4512

  Gumový expandér SPORTWELL s možnosťou odoberania záťaže. Expandér je určený na posilňovanie ramien, paží, hrudníka a..

  6.49 €
 • Chladiaci uterák zelená, 70 x 30 cm
  Chladiaci uterák zelená, 70 x 30 cm

  Chladiaci uterák ponúka dlhotrvajúci chladiaci účinok v sparnom lete, pri veľkej fyzickej záťaži, športe, pri únave alebo len..

  3.99 €
 • Omron BF306
  Omron BF306

  Omron BF306 je tukomer slúžiaci ku kontrole vášho zdravotného stavu a telesnej zdatnosti. Zmeria Vám percento tuku v tele a..

  60.39 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt