Rabalux 4167 Dominic stolná lampa, champagne

Rabalux 4167 Dominic stolná lampa, champagne

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Rabalux
Cena:28.49 €

Stolná lampa Dominic oživí váš interiér a súčasne poskytne dostatok svetla. Poslúži nielen ako dekorácia, ale aj ako praktický pomocník pri čítaní obľúbenej knihy. Použitý materiál plast je zárukou dlhej životnosti a vysokej odolnosti.K finálnej podobe tohto svietidla vývojári zvolili moderný jednoduchý dizajn a päticu svetelného zdroja LED. Svetelné zdroje pre toto svietidlo vyberajte podľa hodnoty maximálneho príkonu 4,5 W. Hodnota krytia IP20 označuje vhodnosť použitia iba do vnútorných a suchých priestorov. Súčasťou lampy je stmievač s dotykovým spínačom.


 • Rabalux 7037 Eloise stolná lampa
  Rabalux 7037 Eloise stolná lampa

  Stolná lampa Eloise oživí váš interiér a súčasne poskytne dostatok svetla. Poslúži nielen ako dekorácia, ale aj ako praktický..

  37.49 €
 • Rabalux 4703 Push light stolná lampa, biela
  Rabalux 4703 Push light stolná lampa, biela

  Praktické svetlo, ktoré zapnete jednoduchým stlačením. Túto stolnú lapmu využijete ako nočnú lampičku či osvetlenie skrine...

  4.49 €
 • Rabalux 4130
  Rabalux 4130

  Doprajte si relax pomocou tejto elegantnej soľnej lampy Rock značky Rabalux, ktorá nie je len krásnym doplnkom interiéru .....

  19.99 €
 • Solight Stolná lampička stmievateľná, šedá,
  Solight Stolná lampička stmievateľná, šedá,

  Stolná lampička s LED svetelným zdrojom.Technické parametre: 3 stupne jasu spínanie a zmena jasu dotykom prsta lampičku možno..

  32.99 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt