Sencor Domáca pekáreň SBR 930SS

Sencor Domáca pekáreň SBR 930SS

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Sencor
Cena:67.99 €

Domáca pekáreň Sencor SBR 930 SS. Tiež túžite po raňajkách z čerstvého pečiva priamo do postele? Prekvapte svojho partnera, upečte mu k raňajkám čerstvý voňavý chlieb a nalaďte sa tak správne na víkendovú pohodu. Pekáreň má kapacitu maximálne 0.9 kg a má jeden hnetací hák. Forma je vhodná na umývanie v umývačke.Príslušenstvo: nádoba na pečenie 1 hnetací hák odmerka lyžiceProgramy: Základné pečenie - miesenie, kysnutie a pečenie normálneho chleba Francúzsky chlieb - miesenie , kysnutie a pečenie s dlhším časom kysnutia Celozrnný chlieb - miesenie, kysnutie a pečenie celozrnného chleba Rýchle pečenie - miesenie , kysnutie a pečenie bochníku pomocou jedlej sódy alebo prášku na pečenie - je zvyčajne menší a má hutnejší štruktúru Sladký chlieb - miesenie, kysnutie a pečenie sladkého chleba - pre pečenie chrumkavého a sladkého chleba Veľmi rýchle pečenie I - miesenie , kysnutie a pečenie 750 g bochníka v najkratšom čase Veľmi rýchle pečenie II - miesenie, kysnutie a pečenie 900 g bochníka v najkratšom čase Cesto - miesenie a kysnutie, ale bez pečenia (pre pečenie rožkov, pizze, apod) Džem - varenie džemov a marmelád Koláč - miesenie , kysnutie a pečenie ( kysnutie pomocou sódy alebo prášku na pečenie ) Sendvič - miesenie, kysnutie a pečenie sendvičov (pre pečenie chleba jemnej štruktúry s tenšie kôrkou) Pečenie - iba pre pečenie


 • ECG PCB 538 Domáca pekáreň,
  ECG PCB 538 Domáca pekáreň,

  Upečte si doma chlieb len podľa vašej chuti a ľubovôle! Naša domáca pekáreň vám zaistí plne automatickú prípravu (miešanie,..

  68.90 €
 • SENCOR SBR 760 WH
  SENCOR SBR 760 WH

  Upečte si výborný domáci chlieb. Moderná pekáreň je výborný pomocník do každej domácnosti. Okrem chrumkavého pečiva..

  78.39 €
 • CONCEPT PC-5060
  CONCEPT PC-5060

  Domáca pekáreň českej značky ponúka 12 prednastavených programov pre prípravu najrozmanitejších druhov chleba, marmelád či..

  119.00 €
 • Philco PHBM 7000 pekáreň chleba,
  Philco PHBM 7000 pekáreň chleba,

  Philco PHBM 7000 pekáreň chleba. Vôňu čerstvého teplého chleba na raňajky si môžete s domácou pekárňou Philco užívať..

  107.99 €
 • ETA 1150
  ETA 1150

  S pekárňou ETA Siestina si necháte upiecť vlastný chlieb priamo u vás doma. Je plne automatická, takže celý proces zvládne..

  78.49 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt