Záhradný gril maxi Korfun s udiarňou

Záhradný gril maxi Korfun s udiarňou

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhrada
Dodavateľ:Sharks
Cena:333.99 €

Grilovanie s maxi Korfunem bude jedna radosť! Záhradný gril maxi Korfun od Sharks je ideálnou voľbou pre letné grilovanie, ale aj pečenie, pomalé varenie, ohrievanie a dokonca populárne údenie teplým aj studeným dymom. Gril Maxi Korfun ponúka dostatok grilovacích možností a ľahko dokážete pripraviť skvelé kulinárske špeciality. Tento model grilu sa vďaka svojej variabilite stal veľmi populárny v zámorí a teraz aj v Európe.Tento záhradný gril s udiarňou obsahuje hneď dve ohniska a dokonca sedem pečúcich / údenárskych plôch! Gril Maxi Korfun je vyrobený z masívnej konštrukcie o sile plechu 1,5 mm. Oceľový plech je ošetrený čiernou ohňovzdornou farbou, regulácia vzduchu je riešená niekoľkými klapkami, ktorými nastavujete intenzitu. Vertikálne udiareň so samostatným teplomerom vám dopraje strážiť teplotu údených lahôdok tak, aby dostali tú správnu a očakávanú chuť. Tiež na veku hlavnej grilovacej plochy nájdete vstavaný teplomer, ktorý Vám prípravu pochutín uľahčí. Ohrievať či variť možno na ploche ohniska udiarne! Záhradný gril maxi Korfun je vhodný ako pre drevo, tak drevené uhlie alebo ideálne brikiet, ktoré zakúpite kdekoľvek v markete.Manipulácii tohto veľkého grilu uľahčujú dve veľké pojazdové kolesá vyrobené z pevného kovu. V okolí grilu oceníte možnosť odkladanie náradia, kuriva či hotových pokrmov. Madlá grilu, údiaceho ohniska a samotnej udiarne sú opatrené drevenou rukoväťou pre čo najbezpečnejšie otváranie. povrchová technika: chróm, prášková farba rozmer udiarne: 120 x 40 cm rozmer grilu: 60 x 40 cm rozmer ohniska: 40 x 40 cm rozmer odkladacie mriežky pri hlavnom grilu: 60 x 39 cm rozmer grilovacej plochy hlavného grilu: 48 x 38 cm


 • BBQ gril modrá, pr. 27 cm
  BBQ gril modrá, pr. 27 cm

  Tento gril oceníte najmä pre jeho skladnosť a nízku hmotnosť. Vďaka nim ho kedykoľvek kamkoľvek prenesiete. Využijete ho ako na..

  21.99 €
 • SHARKS Zahradný gril Master BBQ 70 SA069
  SHARKS Zahradný gril Master BBQ 70 SA069

  Váš nový záhradný gril typu Master BBQ 70 iste uspokojí vaše očakávania. Je vyrobený pod najprísnejšími štandardami kvality..

  168.99 €
 • Fieldmann FZG 1014
  Fieldmann FZG 1014

  Ak potrebujete gril po skončení používania upratať a nemáte možnosť nechať ho napríklad na terase pod strechou, bude sa vám..

  109.99 €
 • Beper RI-501SL Nástenné elektrické LED ohnisko
  Beper RI-501SL Nástenné elektrické LED ohnisko

  Elegantné nástenné ohnisko z vysoko kvalitného materiálu. Zažite romantickú atmosféru vďaka tomuto úžasnému ohnisku aj u vás..

  207.99 €
 • Cattara ROYAL
  Cattara ROYAL

  Ak ste nároční užívatelia, iste vás poteší tento gril, ktorý má liatinový rošt s okrúhlym stredom s priemerom 32 cm, kde je..

  128.99 €
 • BBQ gril zelená, pr. 27 cm
  BBQ gril zelená, pr. 27 cm

  Tento gril oceníte najmä pre jeho skladnosť a nízku hmotnosť. Vďaka nim ho kedykoľvek kamkoľvek prenesiete. Využijete ho ako na..

  19.99 €



© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt