BÉABA Skladovacie tégliky na jedlo, 6x200 ml

BÉABA Skladovacie tégliky na jedlo, 6x200 ml

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Dojčenie a papanie
Dodavateľ:BÉABA
Cena:15.24 €

Praktické a štýlové do každej kuchyne s deťmi (i bez nich). Skladovacie tégliky na jedlo, 6 × 200 ml od BEABY: Tégliky s viečkami možno navzájom prepojiť na seba či vedľa seba. Tégliky sú popisovateľné, ideálne pre skladovanie detských príkrmov v chladničke či v mrazničke. Vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry. Hermeticky uzatvárateľné viečko bezpečne chráni obsah téglika.


 • SKIP HOP Zoo Pohárik na sušienky - Jednorožec
  SKIP HOP Zoo Pohárik na sušienky - Jednorožec

  Kalíšok na sušienky s jednorožcom Šikovný nápad na cesty z veselé detskej ZOO kolekcie. Koniec s rozsypaným sušienkami a detským plačom. Tento praktický kalíšok uschová detské dobrôtky a nedovolí, aby sa vysypali. Skrz..

  9.4 €
 • BÉABA Fľaštička Babypote - zeleno-žltá
  BÉABA Fľaštička Babypote - zeleno-žltá

  Ideálna na cesty pre batoľatá. Fľaštička Babypote s obsahom 150 ml od BEABA: (S uzáverom neon / modrá). Mäkká silikónová fľaštička 150 ml pre doma pripravené ovocné či zeleninové pyré, husté šťavy a pod. So širokým..

  13.05 €
 • BÉABA Multi-dávkovač na jedlo 6x150 ml - neon
  BÉABA Multi-dávkovač na jedlo 6x150 ml - neon

  BEABA Multi-dávkovač na jedlo 6 × 150 ml je praktický zásobník / dávkovač na príkrmy, určený do mrazničky. Ohrievanie potom vo vodnom kúpeli alebo mikrovlnnej rúre. Celková kapacita 900 ml. Materiál silikón. Využije..

  18.15 €
 • BÉABA Multi-dávkovač na jedlo 6x90 ml - modrý
  BÉABA Multi-dávkovač na jedlo 6x90 ml - modrý

  BEABA Multi-dávkovač na jedlo 6 × 90 ml je praktický zásobník / dávkovač na príkrmy, určený do mrazničky. Ohrievanie potom vo vodnom kúpeli alebo mikrovlnnej rúre. Celková kapacita 540 ml. Materiál silikón. Využije..

  14.51 €
 • BÉABA Multi-dávkovač na jedlo 6x90 ml - červený
  BÉABA Multi-dávkovač na jedlo 6x90 ml - červený

  BEABA Multi-dávkovač na jedlo 6 × 90 ml je praktický zásobník / dávkovač na príkrmy, určený do mrazničky. Ohrievanie potom vo vodnom kúpeli alebo mikrovlnnej rúre. Celková kapacita 540 ml. Materiál silikón. Využije každá..

  14.51 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt