Baby Dan Ochrana do elektrických zásuviek, 10 ks

Baby Dan Ochrana do elektrických zásuviek, 10 ks

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Baby Dan
Cena:2.51 €

Ochrana zásuviek BabyDan znižujú nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom lebo zabráni deťom strčiť prst do zásuvky. Chráni tak dieťa aj vlastnú elektrickú inštaláciu. Deti objavujú svet, ale niekedy to môže byť aj smrteľne nebezpečné. Zvlášť keď sa jedná o elektrickej zásuvky. Ochrana zásuviek BabyDan znižuje nebezpečenstvo strčenia prsta do zásuvky. Bráni tiež vloženiu predmetu (napr. kovovej hračky) do zásuvky. Ochrana zásuvky (záslepka) je univerzálna, je prispôsobená českému (francúzskemu) typu zásuvky s uzemňovacím kolíkom ale aj zásuvke podľa DIN s bočnými uzemňovacím kontakty. Záslepky zo zásuviek ľahko vyberiete použitím inej záslepky, každá záslepka môže slúžiť ako kľúč pre druhú záslepku. Balenie obsahuje 10 ks.


 • Baby Dan Bezpečnostný káblový zámok na okná a dvere
  Baby Dan Bezpečnostný káblový zámok na okná a dvere

  Chytro upevnený káblový zámok na okne alebo dverách zníži nebezpečenstvo pádu z okna alebo úrazu malého dieťaťa na minimum. Toto šikovné zariadenie obmedzí otvorenie okna alebo dverí na maximálne 15 cm. Zámok je vyrobený..

  32.36 €
 • Baby Dan Magnetický uzáver pre skrinky a zásuvky
  Baby Dan Magnetický uzáver pre skrinky a zásuvky

  Zvonka neviditeľný magneticky ovládaný uzáver zásuviek a dverí skriniek. Jednoduché ovládanie a vysoká bezpečnosť. Po priložení magnetu k uzavretej zásuvke či skrinke pohne zobáčikom uzáveru a táto sa otvorí. Ovládací..

  9.42 €
 • Baby Dan Obojsmerná brzda dverí, 1 ks
  Baby Dan Obojsmerná brzda dverí, 1 ks

  Obojsmerná brzda dverí sa vloží pod dvere a udržiava dvere v požadovanej pozícii. Ak chcete dvere zatvoriť alebo dať do inej pozície, stačí brzdu zošliapnuť. Zaisťuje pootvorené dvere, ovláda sa nohou, môžete použiť na..

  4.33 €
 • Baby Dan Poistka pre dvere zásuviek a skriniek, 4 ks
  Baby Dan Poistka pre dvere zásuviek a skriniek, 4 ks

  Ak nechcete, aby dieťa otváralo zásuvky alebo skrinky, môžete využiť skrutkovaciu poistku. Nielenže sa potom nedostane k obsahu zásuvky, ale predídete tak pokusom urobiť si zo zásuviek schodisko. Jedno balenie obsahuje 4 ks..

  3.96 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt