Baby Dan Ochrany rohov, 4 ks

Baby Dan Ochrany rohov, 4 ks

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Baby Dan
Cena:3.6 €

Chránič rohov chráni vaše dieťa pred poranením o rohy stola či iného nábytku. Chráni vaše dieťa pred poranením o rohy stola či iného nábytku. Vnútorná pevná strana sa dobre prilepí a vonkajšia strana vybavená mäkkými rebrami dokonale chráni. Môžete ich použiť zhora aj zospodu stola či iného nábytku. Balenie obsahuje 4 kusy. Chránič rohu prilepíte po odlúpnutí ochrannej pásky na suchý odmastený podklad. Po nalepení 24 hodín nezaťažovať!


 • Baby Dan Ochrana variča DanSafe - strieborná
  Baby Dan Ochrana variča DanSafe - strieborná

  Šírkovo nastaviteľná ochrana variča zabráni dieťaťu dosiahnuť na varič či ohrievaný hrniec. Upevňuje sa pomocou samolepiek. Dan Safe ochrana variča strieborná BabyDan. Šírkovo nastaviteľná ochrana variča zabráni..

  36 €
 • Baby Dan Uzáver na kľúč dverí - Key Guard
  Baby Dan Uzáver na kľúč dverí - Key Guard

  Key Guard je jednoduché, ale unikátne riešenie. Zabráni dieťaťu, aby si samo mohlo otvoriť zamknuté dvere aj keď je kľúč v zámke. Chráni deti pred: Možnosťou, aby si samy odomkli dvere Uzamknutím sa v izbe Jednoduchá..

  6.87 €
 • Baby Dan Obojsmerná brzda dverí, 1 ks
  Baby Dan Obojsmerná brzda dverí, 1 ks

  Obojsmerná brzda dverí sa vloží pod dvere a udržiava dvere v požadovanej pozícii. Ak chcete dvere zatvoriť alebo dať do inej pozície, stačí brzdu zošliapnuť. Zaisťuje pootvorené dvere, ovláda sa nohou, môžete použiť na..

  4.33 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt