Baby Dan Uzáver na úchytky dvierok, 1 ks

Baby Dan Uzáver na úchytky dvierok, 1 ks

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Baby Dan
Cena:3.24 €

Uzáver dverí skriniek pre dvojkrídlové dvere. Bráni nežiadúcemu otvoreniu dverí dieťaťom. Úchyty na dverách od seba vzdialené môžu byť 55 - 140 mm. Odistí sa po stlačení poistky, potom možno dvere skrinky otvoriť. Hmotnosť: 0,025 kg. Rozmery: 15 x 27 x 4 cm.


 • Baby Dan Ochrana variča DanSafe - strieborná
  Baby Dan Ochrana variča DanSafe - strieborná

  Šírkovo nastaviteľná ochrana variča zabráni dieťaťu dosiahnuť na varič či ohrievaný hrniec. Upevňuje sa pomocou samolepiek. Dan Safe ochrana variča strieborná BabyDan. Šírkovo nastaviteľná ochrana variča zabráni..

  36 €
 • Baby Dan Uzáver na kľúč dverí - Key Guard
  Baby Dan Uzáver na kľúč dverí - Key Guard

  Key Guard je jednoduché, ale unikátne riešenie. Zabráni dieťaťu, aby si samo mohlo otvoriť zamknuté dvere aj keď je kľúč v zámke. Chráni deti pred: Možnosťou, aby si samy odomkli dvere Uzamknutím sa v izbe Jednoduchá..

  6.87 €
 • Baby Dan Magnetický uzáver pre skrinky a zásuvky
  Baby Dan Magnetický uzáver pre skrinky a zásuvky

  Zvonka neviditeľný magneticky ovládaný uzáver zásuviek a dverí skriniek. Jednoduché ovládanie a vysoká bezpečnosť. Po priložení magnetu k uzavretej zásuvke či skrinke pohne zobáčikom uzáveru a táto sa otvorí. Ovládací..

  9.42 €
 • Baby Dan Obojsmerná brzda dverí, 1 ks
  Baby Dan Obojsmerná brzda dverí, 1 ks

  Obojsmerná brzda dverí sa vloží pod dvere a udržiava dvere v požadovanej pozícii. Ak chcete dvere zatvoriť alebo dať do inej pozície, stačí brzdu zošliapnuť. Zaisťuje pootvorené dvere, ovláda sa nohou, môžete použiť na..

  4.33 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt