Baby Mix Detské ležadlo green

Baby Mix Detské ležadlo green

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detské lehátka a hracie deky
Dodavateľ:Baby Mix
Cena:47.24 €

Detské ležadlo Baby Mix vo veselých farbách. Zloženie poťahu: 100% polyester. Batérie nie sú súčasťou balenia. Charakteristika: - 2 polohy lehátka - určené pre deti od narodenia do 9 kg - 3 úrovne vibrácií - 3 úrovne hlasitosti melódií - 10 ukľudňujúcich melódií - trojbodové bezpečnostné pásy - hrazdička s hračkami - kvalitný kovový materiál - vložka pre novorodenca - krásny, mäkký poťah, ktorý možno zložiť a vyprať


 • Sun Baby Hracia deka, panda
  Sun Baby Hracia deka, panda

  Krásna hracia deka so živými farbami určite zaujme Vaše dieťa. Hracia deka Panda je vyrobená z materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Poskytuje dieťaťu bezpečné a príjemné prostredie. Popis produktu: • Veľmi..

  36.33 €
 • Sun Baby Hracia deka Malé safari
  Sun Baby Hracia deka Malé safari

  Hracie deky sú pre bábätko veľmi dôležité. Nielenže vďaka nim dieťatko rozvíja svoje koordinačné a pohybové schopnosti ale aj pocit strávený na niektorej z diek je pre bábätko príjemný a útulný. Preto by nemali..

  32.69 €
 • Playgro Hrazdička so závesnými hračkami
  Playgro Hrazdička so závesnými hračkami

  Hrazdička je skvelá vývojová hračka pre najmenších. Farebné závesné hračky rozvíjajú detský zrak a hmat a navyše pri pohybe vydávajú rôzne zvuky. Tvar hrazdičky zaručuje stabilitu a pevnosť pri hraní. Dá sa ľahko..

  25.89 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt