Baby Mix Hracia deka Medvedík - modro-žltá

Baby Mix Hracia deka Medvedík - modro-žltá

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detské lehátka a hracie deky
Dodavateľ:Baby Mix
Cena:26.51 €

Vzdelávacia hracia deka. Vďaka jednoduchej konštrukcii a dodávanej taške možno deku ľahko prenášať. Hračky možno odopnúť a používať samostatne. Rozmery: 120x80 cm.


 • Yookidoo Hracia deka
  Yookidoo Hracia deka

  Interaktívna hracia deka so spústou aktivít pre zábavné objavovanie a správny rozvoj zmyslov tých najmenších. Hracia deka a jej jednotlivé prvky sú navrhnuté tak, aby bolo možné hranie v polohe na bruchu, na chrbte a v sede...

  83.6 €
 • Cosing Hracia deka s hrazdou Dva Králiky
  Cosing Hracia deka s hrazdou Dva Králiky

  Značka Cosing sa sústredí na výrobky pre deti, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Cosing Hracia deka Dva králiky: Žiarivé farby sú pre dieťatko atraktívne a upútajú ho už v prvých mesiacoch. Stimuluje..

  30.4 €
 • Bright Starts Deka na hranie PiP Bright Butterfly 0m +, 2017
  Bright Starts Deka na hranie PiP Bright Butterfly 0m +, 2017

  Hracia deka "Motýlik", 91 × 71 × 48 cm Veľká roztomilá hracia deka z kolekcie 2017. Táto krásna a originálna deka s hrazdičkou a množstvom hračiek pre Vašu malú vílu sa stane nepostrádateľným kamarátom. V tvare..

  49.4 €
 • Bright Starts Hojdačka vibrujúca s melódiou Henley 0m + do 11 kg, 2017
  Bright Starts Hojdačka vibrujúca s melódiou Henley 0m + do 11 kg, 2017

  Štýlová vibrujúca hojdačka s melódiou (od narodenia do 11 kg) Hojdačka Henley 2v1 je vyrobená z elegantnej látky s dizajnovým vzhľadom. Rozmer: 44 × 78 × 74 cm. Porastie s dieťaťom od narodenia až do 11 kg. Možnosť..

  83.2 €
 • BabyGO Lehátko Bouncer
  BabyGO Lehátko Bouncer

  Ležadlo je ideálnym riešením pre deti, ktoré chcete ukolísať k spánku alebo ponechať v ortopedickom správnom držaní tela. Operadlo je možné nastaviť na naklopenú pozíciu tak, aby bolo čo najviac pohodlné. Trojbodový..

  26.9 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt