Babybjörn Stolička vysoká s pultíkom Light Green

Babybjörn Stolička vysoká s pultíkom Light Green

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:Babybjörn
Cena:212.7 €

Doslova TRÓN pre Vašu ratolesť Vysoká stolička BabyBjörn je neoceniteľným pomocníkom každej rodiny s deťmi. Je vhodná pre deti od 6 mesiacov až do 3 rokov! Bola vyvinutá tak, aby spĺňala praktické požiadavky, bezpečnostné i dizajnové. Vek Stolička je vhodná pre deti od tej doby, čo sa samé posadí - približne od 6 mesiacov do 3 rokov (maximálna výška 95 cm). materiál Plast a farbená oceľ. Neobsahuje PVC, BPA, ftaláty, kadmium, olovo, bróm ani chlór. Plast je recyklovateľný. bezpečnosť Zámok s detskou poistkou má dve pozície a udrží Vaše dieťa bezpečne na mieste, bez toho aby sa mohlo samo otvoriť alebo zatvoriť. Stolička BabyBjörn je bezpečný, vyskúšaný a testovaný kvalitný produkt vyvinutý v spolupráci s pediatrami, návrhári, rodičmi a deťmi.


 • Combelle Jedálenská stolička Lili, natural
  Combelle Jedálenská stolička Lili, natural

  Detská jedálenská stolička Lili je veľmi praktická, zároveň má rozkošný a hravý dizajn, ktorý nadchne nielen rodičov, ale aj maličkých stravníkov. Vďaka ľahko umývateľnému bielemu plastovému stolčeku už nebude ani..

  54.71 €
 • Babypoint Jedálenská stolička Gracia, 2017, modrá
  Babypoint Jedálenská stolička Gracia, 2017, modrá

  Stolička Gracia, 2017 Multifunkčná stolička pre deti od 6 mesiacov do 15 kg. Zostavu možno použiť ako vysokú stoličku alebo stolík so stoličkou. Hrací a jedálenský pultík. 3 polohy sklonu chrbtovej opierky. 3 pozície..

  105 €
 • Bright Starts Stolička SmartClean Trio 3-in-1
  Bright Starts Stolička SmartClean Trio 3-in-1

  Táto moderná a praktická jedálenská stolička 3 v 1 má tri spôsoby použitia - vysoká jedálenská stolička (od 6 mesiacov do 3 rokov, podľa toho ako dieťa zvláda sedieť), podsedák na stoličku (od 6 mesiacov do 5 rokov) a..

  109 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt