Babybjörn Stolička vysoká s pultíkom Light Pink

Babybjörn Stolička vysoká s pultíkom Light Pink

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Dojčenie a papanie
Dodavateľ:Babybjörn
Cena:212.7 €

Doslova TRÓN pre Vašu ratolesť Vysoká stolička BabyBjörn je neoceniteľným pomocníkom každej rodiny s deťmi. Je vhodná pre deti od 6 mesiacov až do 3 rokov! Bola vyvinutá tak, aby spĺňala praktické požiadavky, bezpečnostné i dizajnové. Vek Stolička je vhodná pre deti od tej doby, čo sa samé posadí - približne od 6 mesiacov do 3 rokov (maximálna výška 95 cm). materiál Plast a farbená oceľ. Neobsahuje PVC, BPA, ftaláty, kadmium, olovo, bróm ani chlór. Plast je recyklovateľný. bezpečnosť Zámok s detskou poistkou má dve pozície a udrží Vaše dieťa bezpečne na mieste, bez toho aby sa mohlo samo otvoriť alebo zatvoriť. Stolička BabyBjörn je bezpečný, vyskúšaný a testovaný kvalitný produkt vyvinutý v spolupráci s pediatrami, návrhári, rodičmi a deťmi.


 • G-mini Jedálenská stolička Melisa, Macko, ružová
  G-mini Jedálenská stolička Melisa, Macko, ružová

  Vhodná pre deti: 6-36 mesiacov / Max. nosnosť: 20kg / Rozmer (cm): 71x60x101 VLASTNOSTI: Tácku je možné nastaviť do 3 pozícií - Tácku možno zavesiť na zadné nohy, keď sa nepoužíva - Opierku chrbta je možné nastaviť do 3..

  90.87 €
 • G-mini Jedálenska stolička Simply, BEARS, šedá
  G-mini Jedálenska stolička Simply, BEARS, šedá

  Vhodná pre deti od 6 mesiacov s váhou do 17kg. 1. Tácku možno nastaviť do 3 pozícií. Ak sa tácka nepoužíva, je možné ju zavesiť na zadné nohy konštrukcie. 2. Opierku chrbta je možné nastaviť do 3 pozícií, výška je..

  72.69 €
 • WOOD PARTNER Rastúca stolička MONY natur lak - oranžová
  WOOD PARTNER Rastúca stolička MONY natur lak - oranžová

  Rastúca stolička MONY je určená pre deti, ktoré už samy sedia bez opory až do dospelosti. Je spracovaná z kvalitného bukového masívu v rôznych farebných variantoch. Jedná sa o stabilnú a pevnú rastúcu stoličku. Rastúca..

  92.5 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt