Bebe-jou Župan Bo a Bing

Bebe-jou Župan Bo a Bing

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Kúpanie
Dodavateľ:Bebe-jou
Cena:25.62 €

Hebučký a teplučký froté župan zahreje, vysuší a pritom jemne namasíruje. Bude vám pripomínať malého princa či princeznú. Nezabudnite urobiť pár fotografií, ktoré vám v budúcnosti pripomenú tieto chvíle. Veď deti rastú tak rýchlo. Župan je určený pre výšku 86 / 98cm. Pri výrobe sú splnené požiadavky normy OKO-TEX, zaručujúce maximálnu bezpečnosť ako z hľadiska nezávadnosti použitých materiálov, ako aj z hľadiska výrobných postupov. Hmotnosť: 0,379 kg.


 • Bobobaby Detská osuška Pelon, biela-ružová mačička
  Bobobaby Detská osuška Pelon, biela-ružová mačička

  Detská osuška BoboBaby Peklon je vyrobená z 100% bavlneného a froté vlákna. Tento materiál veľmi dobre chráni dieťa pred zimou a poskytuje dieťaťu príjemný pocit tepla a komfortu po kúpaní. Materiál je veľmi mäkký a..

  10.87 €
 • Luma Súprava uterák a žinka - Magneta pink
  Luma Súprava uterák a žinka - Magneta pink

  Froté žinku LUMA si vďaka svojej mäkkosti Vaše bábätko obľúbi akonáhle ho s ňou prvýkrát pri kúpaní jemne namasírujete. Pri kúpaní tak môže súčasne masírovať jemnú pokožku svojho dieťaťa. Po vykúpaní zabalíte..

  15.2 €
 • Luma Detská froté osuška s kapucňou - Mixted White
  Luma Detská froté osuška s kapucňou - Mixted White

  LUMA Detská froté osuška s kapucňou Po vykúpaní zabalíte dieťa do mäkkej osušky s kapucňou. Použité materiály sú antialergické. Zloženie froté materiálu je 100% bavlna. Froté uterák môžete prať pri teplote 40..

  14.5 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt