Bebe-jou Froté pončo 101 Dalmatians

Bebe-jou Froté pončo 101 Dalmatians

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Kúpanie
Dodavateľ:Bebe-jou
Cena:19.96 €

Vaše dieťa pončo príjemne zahreje a vysuší. Zároveň je vo froté plášti po celú dobu chránené pred slniečkom. Poncho je určené pre vekovú kategóriu 4 mesiace až 2 roky. Je zhotovené z čistej bavlny, príjemnej na dotyk, antialergické a poskytne Vášmu dieťaťu tú najvyššiu kvalitu. Všetky froté výrobky sú navzájom harmonicky zladené a ozdobené nádhernými aplikáciami. Froté výrobky značky Bébé-jou zodpovedajú prísnym medzinárodným normám Öko-tex 100. Materiál: bavlna.


 • Lodger Osuška Bubbler Reluxury Silvercreek
  Lodger Osuška Bubbler Reluxury Silvercreek

  Užite s vaším bábätkom príjemné kúpanie a kúpte mu túto očarujúcu osušku. Je vyrobená z príjemného froté materiálu, ktorý je mäkký, hebký a extra savý. Veľkou prednosťou osušky je obojstranné použitie. Vďaka..

  23.6 €
 • Bobobaby Detská osuška ECO BIG, krémová líštička
  Bobobaby Detská osuška ECO BIG, krémová líštička

  Detská osuška Bobobaby ECO BIG je vyrobená z 100% bavlny. Krásne vzory a tiež pestré farby iste zaujmú Vaše najmenšie pri kúpaní. Kapucňa, ktorá je súčasťou osušky, poskytuje ideálne zakrytie vlhké hlavičky..

  15.24 €
 • Bobobaby Detská osuška Pelon, modrá-medvedík
  Bobobaby Detská osuška Pelon, modrá-medvedík

  Detská osuška BoboBaby Pelon je vyrobená z 100% bavlneného a froté vlákna. Tento materiál veľmi dobre chráni dieťa pred zimou a poskytuje dieťaťu príjemný pocit tepla a komfortu po kúpaní. Materiál je veľmi mäkký a..

  13.05 €
 • Disney Brand Plážová osuška Mimoni - farebná
  Disney Brand Plážová osuška Mimoni - farebná

  Heboučká plážová osuška pre chlapčekov. Zdobia ju motív žltého hrdinu Mimoně. Ideálne k bazénu, na pláž alebo na domácu kúpanie. Je vyrobená z kvalitného a hebkého materiálu. Rozmery: 70x140 cm..

  10.87 €
 • Bobobaby Detská osuška ECO, krémová-modrá
  Bobobaby Detská osuška ECO, krémová-modrá

  Detská osuška Bobobaby ECO je vyrobená z 100% bavlny. Krásne vzory a tiež pestré farby iste zaujmú Vašich najmenších pri kúpaní. Súčasťou osušky je tiež žinka vo farbe osušky. Kapucňa, ktorá je súčasťou osušky,..

  12.69 €
 • Bobobaby Detská osuška Pelon, biela-ružová mačička
  Bobobaby Detská osuška Pelon, biela-ružová mačička

  Detská osuška BoboBaby Peklon je vyrobená z 100% bavlneného a froté vlákna. Tento materiál veľmi dobre chráni dieťa pred zimou a poskytuje dieťaťu príjemný pocit tepla a komfortu po kúpaní. Materiál je veľmi mäkký a..

  10.87 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt