Bebe-jou Froté pončo Hello Little One

Bebe-jou Froté pončo Hello Little One

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Kúpanie
Dodavateľ:Bebe-jou
Cena:18.15 €

Vaše dieťa pončo príjemne zahreje a vysuší. Zároveň je vo froté plášti po celú dobu chránené pred slniečkom. Pončo je určené pre vekovú kategóriu 4 mesiace až 2 roky. Je zhotovené z čistej bavlny, príjemnej na dotyk, antialergickej a poskytne Vášmu dieťaťu tú najvyššiu kvalitu. Všetky froté výrobky sú navzájom harmonicky zladené a ozdobené nádhernými aplikáciami. Froté výrobky značky Bébé-jou zodpovedajú prísnym medzinárodným normám Öko-tex 100. Materiál: bavlna.


 • Bebe-jou Uterák s kapucňou, 101 Dalmatians
  Bebe-jou Uterák s kapucňou, 101 Dalmatians

  Po vykúpaní zabalíte dieťa do mäkkého a teplého uteráka s kapucňou. Použité materiály sú antialergické a vyhovujú najprísnejšej norme OKO-TEX 100. Zloženie froté materiálu je 94% bavlna, 6% polyamid. Froté uterák..

  18.15 €
 • Bebe-jou Froté pončo Bo a Bing
  Bebe-jou Froté pončo Bo a Bing

  Detské pončo s kapucňou oceníte pred a po kúpaní alebo ak trávite s bábätkom čas pri bazéne. Vaše dieťa sa v ňom príjemne zahreje a vysuší, zároveň je vo froté plášti po celú dobu chránené pred slniečkom. Pončo je..

  16.94 €
 • House of Kids Úložný box s hracou plochou, Play & Store City
  House of Kids Úložný box s hracou plochou, Play & Store City

  Originálny a dômyselný skladovací box na hračky v modrej farbe sa v okamihu stane hracou plochou s motívom farmy. Zložený zaberie len minimum miesta a môžete ho umiestniť do skrine či na policu spoločne s uloženými..

  9.9 €
 • Bebe-jou Kúpacie sedadlo Dream Blue
  Bebe-jou Kúpacie sedadlo Dream Blue

  Modro-biele kúpacie sedadlo od Bebe-jou Toto sedadlo uľahčuje prechod z detskej vaničky do veľkej vane. Vaše dieťatko sa môže v sedadle hrať a Vy ho tak ľahko umyjete. Vďaka 4 prísavkám pevne uchytíte sedadlo na dno vane. Po..

  27.96 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt