Bebe-jou Uterák s kapucňou froté Wheely

Bebe-jou Uterák s kapucňou froté Wheely

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Kúpanie
Dodavateľ:Bebe-jou
Cena:16.94 €

Veľká kúpacia osuška s kapucňou. Po vykúpaní môžete bábätko zabaliť do teplúčkej hrejivej osušky s kapucňou. Froté výrobky od Bébé-jou sú zhotovené z čisto bavlneného materiálu priateľského k detskej pokožke. Použité materiály sú antialergické a vyhovujú najprísnejšej norme OKO-TEX a poskytujú vášmu dieťaťu tú najvyššiu bezpečnosť. Vynikajúce spracovanie a trvanlivosť výrobkov. Zloženie froté materiálu je 100% bavlna. Hmotnosť: 0,350 kg. Rozmery: 85 x 75 x 1 cm.


 • Bobobaby Detská osuška Pelon, biela-ružová mačička
  Bobobaby Detská osuška Pelon, biela-ružová mačička

  Detská osuška BoboBaby Peklon je vyrobená z 100% bavlneného a froté vlákna. Tento materiál veľmi dobre chráni dieťa pred zimou a poskytuje dieťaťu príjemný pocit tepla a komfortu po kúpaní. Materiál je veľmi mäkký a..

  10.87 €
 • Luma Súprava uterák a žinka - Magneta pink
  Luma Súprava uterák a žinka - Magneta pink

  Froté žinku LUMA si vďaka svojej mäkkosti Vaše bábätko obľúbi akonáhle ho s ňou prvýkrát pri kúpaní jemne namasírujete. Pri kúpaní tak môže súčasne masírovať jemnú pokožku svojho dieťaťa. Po vykúpaní zabalíte..

  15.2 €
 • Luma Detská froté osuška s kapucňou - Mixted White
  Luma Detská froté osuška s kapucňou - Mixted White

  LUMA Detská froté osuška s kapucňou Po vykúpaní zabalíte dieťa do mäkkej osušky s kapucňou. Použité materiály sú antialergické. Zloženie froté materiálu je 100% bavlna. Froté uterák môžete prať pri teplote 40..

  14.5 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt