Bella Happy baby prebaľovacie podložky 5 ks

Bella Happy baby prebaľovacie podložky 5 ks

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Bella Happy
Cena:2.29 €

Vyrobené z mäkkej, na dotyk príjemné vlákniny. Zaisťujú ideálnu ochranu pred znečistením pri výmene plienok. Ideálne pre hygienické prebaľovanie na cestách. Spodná strana je vyrobená z nepriepustného materiálu. Ak sa podložka neušpiní, možno ju opakovane použiť.


 • DIAGO Prebaľovacia podložka a taška 2v1
  DIAGO Prebaľovacia podložka a taška 2v1

  Prebaľovacia podložka a taška na prebaľovacie potreby - 2v1 Box na vlhčené obrúsky, vrecko na plienky a krém Možno pripevniť na kočík Farba - šedá / oranžové detaily Možno zložiť jednou rukou! Materiál: Vysoko kvalitný..

  29.05 €
 • Lodger Poťah na prebaľovaciu podložku - sivý
  Lodger Poťah na prebaľovaciu podložku - sivý

  Changer je veľmi praktický doplnok k prebaľovacej podložke, ktorá je studená a nepríjemná na dotyk. Je dostatočne mäkký, aby sa na neho mohlo položiť dieťa počas prebaľovania a obliekania. Super absorbujúci a veľmi mäkký..

  18.15 €
 • Helmi BABY prebaľovacia podložka 58x90cm, 6ks
  Helmi BABY prebaľovacia podložka 58x90cm, 6ks

  Hypoalergénna, multifunkčná detská podložka. Mäkká, absorpčná horná vrstva a vodotesný podklad. - Vyvinuté spoločne s Fínskou Federáciou Astmy a Alergie - Nordic SWAN ecolabeled - Rozmery 58x60 cm / 58x90 cm..

  7.2 €
 • Candide Prebaľovacia podložka s poťahom Happy Dreams
  Candide Prebaľovacia podložka s poťahom Happy Dreams

  Prebaľovacia podložka Happy Dreams je pohodlná a krásne zdobená. Udržuje dieťatko v bezpečí počas prebaľovania. Skladá sa z umývateľného mäkkého velúrového poťahu a vnútorného mäkkého hubovitého matraca. Poťah sa..

  36.46 €
 • Candide Prebaľovacia podložka s poťahom Pretty Flower
  Candide Prebaľovacia podložka s poťahom Pretty Flower

  Prebaľovacia podložka Pretty Flower je pohodlná a krásne zdobená. Udržuje dieťatko v bezpečí počas prebaľovania. Skladá sa z umývateľného mäkkého velúrového poťahu a vnútorného mäkkého hubovitého matraca. Poťah sa..

  36.46 €
 • Bebe-jou Prebaľovacia podložka "101 Dalmatians"
  Bebe-jou Prebaľovacia podložka "101 Dalmatians"

  Malá prebaľovacia podložka od Bebe-jou Spoločnosť Bebe-jou už viac ako 60 rokov vyrába predmety slúžiace k starostlivosti o dieťa. Výrobky vychádza zo skúsenosti rodičov a detí a vyznačujú sa kreatívnym dizajnom a..

  26.51 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt