CAM Jedálenská stolička Istana, col.220

CAM Jedálenská stolička Istana, col.220

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Dojčenie a papanie
Dodavateľ:CAM
Cena:181.7 €

Istana je nová multifunkčná stolička, ideálna pre jedenie, spanie a hranie. Je vhodná pre deti už od narodenia. Môže sa používať ako kolíska na spanie. Použitie: od narodenia do 36 mesiacov. Nastaviteľná výška v 7 stupňoch. Ležiace operadlo v 4 polohách - je vhodná od narodenia. Nastaviteľná opierka nôh do 3 pozícií. Extrémne polstrované sedadlo s dvojitým krytom v mäkkej umelej koži - 5 bodový bezpečnostný pás. Môže sa používať ako kolíska na spanie. 2 zadné kolieska s brzdou a rukoväťou. Široký praktický kôš. 2 zásobníky. Kompaktná, skladacia. Nemá žiadne ostré rohy. Moderný dizajn. Veľmi ľahko sa čistí hubkou. Prací poťah do 30 ° C. Vyrobené v Taliansku.


 • CAM Jedálenská stolička Idea, Col.222
  CAM Jedálenská stolička Idea, Col.222

  CAM Stolička Idea je revolučná detská stolička s jedálenskou táckou a univerzálnym fixačným mechanizmom, ktorá Vám umožní užiť si obed či večeru aj mimo domova! Revolučná detská stolička s jedálenskou táckou a..

  65.42 €
 • Bright Starts Podsedák SmartClean
  Bright Starts Podsedák SmartClean "Lime"

  Štýlový farebný podsedák od Bright Starts Vhodný pre deti od 2 rokov do 22 kg. Pohodlný, ľahko sa čistí. Doprajte aj svojim najmenším jesť pri stole v ideálnej výške. Zaisťuje komfort pre dieťa vďaka širokému..

  39.7 €
 • CAM Stolička Smarty Pop 2017, Col. 226
  CAM Stolička Smarty Pop 2017, Col. 226

  Stolička Smarty Pop 2017 s nosnosťou 18 kg Nová ľahučká kompaktná stolička s krásnymi farbami a motívmi sa hodí do každej domácnosti. Nastaviteľná výška posedu v 4 stupňoch. Odnímateľný jedálenský alebo hrací..

  53.27 €
 • Joie Jedálenská stolička Mimzy LX, Abstract Arrows
  Joie Jedálenská stolička Mimzy LX, Abstract Arrows

  Opierka 7 výškových polôh 3 polohy naklopenie Opierku nôh je možné nastaviť do 3 pozícií 2 pozície sklonu opierky nôh Stolček možné nastaviť na 3 vzdialenosti hĺbky a obsahuje aj držiak nápojov Možno ho pripnúť na..

  108.7 €
 • Sun Baby Jedálenská stolička Laura, červená
  Sun Baby Jedálenská stolička Laura, červená

  Veľké sedadlo s kvalitným polstrovaním Odnímateľný dvojitý tácka, ktorý zaisťuje jednoduché vybratie dieťaťa z stoličky Výšková regulácia sedátka Polohovateľné operadlo do 3 polôh Kvalitná konštrukcia s..

  97.8 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt