Candide Detská postieľka Combelle 60x120cm Arth - biela

Candide Detská postieľka Combelle 60x120cm Arth - biela

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Candide
Cena:181.7 €

Detská postieľka Combelle Arthur s rozmermi 60 × 120 cm s otočnými kolieskami spája klasickú postieľku s funkčnosťou. Vyrobená z masívneho buku vo Francúzsku. Combelle, to je tradícia od roku 1962. Vyrába nábytok z masívneho buku zo stromov starších ako 80 rokov. Hlavnou prioritou sú vždy spokojné deti a ich bezpečnosť a prednosťou je dlhodobo stabilné remeslo, starostlivo odvedená práca a rodové hodnoty. Všetky výrobky disponujú inovatívnym štýlom a módnymi farbami. Detská postieľka Combelle Arthur: Detská postieľka Arthur prináša Vašim deťom sladké sny. Zakrivený lamelový rošt je výškovo nastaviteľný (4 polohy - 63 cm v najnižšej polohe). Keď dieťa vyrastie možno vybrať 3 tyče, dieťa tak môže voľne opúšťať svoju postieľku. Tyče môže vyňať iba dospelá osoba. Otočné kolieska s brzdou umožňujú jednoduchú manipuláciu. Postieľka je dodávaná v súprave s kolieskami a montážnym návodom. Parametre: Rozmery postieľky: 60 × 120 cm, celková výška 90 cm Materiál: masívny buk Certifikácia: PEFC


 • Scarlett Detská postieľka s odnímateľnými priečkami Kombi, buk, 120x60 cm
  Scarlett Detská postieľka s odnímateľnými priečkami Kombi, buk, 120x60 cm

  Detská postieľka Kombi je vyrábaná z kvalitného bukového dreva s kvalitnou povrchovou úpravou. Postieľka je vyrábaná podľa platných noriem STN EN 716 - 1 + A1: 2013 na výrobky pre deti do 3 rokov. Povrchová úprava..

  72.69 €
 • Scarlett Detská postieľka so sťahovacím bokom Michal, buk
  Scarlett Detská postieľka so sťahovacím bokom Michal, buk

  Detská postieľka Michal je vyrábaná z kvalitného bukového dreva v najvyššej možnej kvalite povrchovej úpravy (brúsenie a lakovanie). Postieľka je vyrábaná podľa platných noriem EU ČSN EN 716-1 a STN EN 716-2 na výrobky pre..

  72.69 €
 • Candide Detská postieľka Romeo - biela
  Candide Detská postieľka Romeo - biela

  Combelle Detská postieľka Romeo biela s rozmermi 60 × 120 cm je kvalitná, polohovateľná a prakticky zložiteľná detská drevená postieľka. 3 polohy, otočné kolieska s brzdou, vyrobené z masívneho buku. Pre deti cca do 4 rokov..

  189.0 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt