Childhome Bezpečnostná zábrana na zásuvky a skrinky, 3 ks - biela

Childhome Bezpečnostná zábrana na zásuvky a skrinky, 3 ks - biela

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Childhome
Cena:3.6 €

Skvelý zámok alebo tiež zábrana, ktorá bráni deťom v otváraní zásuviek a skriniek. Týmto jednoduchým spôsobom zabránite svojim ratolestiam v prístupe k nebezpečným predmetom, akými môžu byť napr. nože, čistiace prostriedky a pod. Zábrana je dodávaná s inštalačným nástrojom pre správnu a jednoduchú aplikáciu, za pomoci skrutiek, ktoré sú súčasťou balenia. Súprava obsahuje 3 ks. Rozmery: 7x3x2 cm Údržba: Čistite vlhkou handričkou


 • Lindam Ochrana rohov stola nalepovacia, 4 ks (Xtra Guard)
  Lindam Ochrana rohov stola nalepovacia, 4 ks (Xtra Guard)

  Nalepovacia ochrana na 4 rohy vášho stola. Ochrana zamedzí vzniku rôznych odrenín a hrčí na hlave. Ľahká inštalácia: očistite miesto, kde chcete pripevniť bezpečnostnú pomôcku vyberte z obalu obojstrannú lepiacu pásku a..

  7.24 €
 • Lindam Ochrana zásuviek, 4 ks
  Lindam Ochrana zásuviek, 4 ks

  Detská ochrana pred zasiahnutím prúdom z elektrických zásuviek Vloženie: Ochranu vložte do prázdnej elektrickej zásuvky Vybratie: Ľahko zo zásuvky vyberiete pomocou inej nevyužitej ochrany 3,5x9,5x19 cm ..

  5.42 €
 • Flow Detektor dymu Mister Owl
  Flow Detektor dymu Mister Owl

  Veselý optický detektor dymu v podobe malej sovy by v izbičke vašich ratolestí nemal rozhodne chýbať. Ochráni deti pred hroziacim nebezpečenstvom požiaru. Detektor dymu Flow je vybavený optickou (fotoelektrického) detekciou,..

  29.05 €
 • Flow Detektor dymu Rosie
  Flow Detektor dymu Rosie

  Veselý optický detektor dymu v podobe ružovej malej sovy by v izbičke vašich ratolestí nemal rozhodne chýbať. Ochráni deti pred hroziacim nebezpečenstvom požiaru. Detektor dymu Flow je vybavený optickou (fotoelektrického)..

  29.05 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt