Childhome Ochrana rohov nábytku, 4 ks - biela

Childhome Ochrana rohov nábytku, 4 ks - biela

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Childhome
Cena:3.6 €

Ochrana rohov nábytku v bielom prevedení skvele poslúži ako prevencia pred poranením ostrými rohmi. Bezpečnostné krytky majú špeciálne navrhnutú lepiacu pásku na spodnej strane, pre jednoduché a bezpečné pripevnenie na akýkoľvek čistý povrch. Páska sa dá ľahko odstrániť, bez toho aby poškodila povrch. Balenie obsahuje 4 ks. Rozmery: 5x4x1 cm Údržba: Čistite vlhkou handričkou


 • Childhome Bezpečnostná zábrana na dvere, 2 ks - biela
  Childhome Bezpečnostná zábrana na dvere, 2 ks - biela

  Vďaka tejto bezpečnostnej zábrane na dvere predídete privretiu neposedných detských prstíkov. Umiestnite na hornú alebo bočnú stranu dverí tak, aby na zábranu deti nedosiahli. Zábrana je vhodná pre všetky interiérové dvere..

  4.69 €
 • Baby Dan Ochrana variča DanSafe - strieborná
  Baby Dan Ochrana variča DanSafe - strieborná

  Šírkovo nastaviteľná ochrana variča zabráni dieťaťu dosiahnuť na varič či ohrievaný hrniec. Upevňuje sa pomocou samolepiek. Dan Safe ochrana variča strieborná BabyDan. Šírkovo nastaviteľná ochrana variča zabráni..

  36 €
 • Baby Dan Uzáver na kľúč dverí - Key Guard
  Baby Dan Uzáver na kľúč dverí - Key Guard

  Key Guard je jednoduché, ale unikátne riešenie. Zabráni dieťaťu, aby si samo mohlo otvoriť zamknuté dvere aj keď je kľúč v zámke. Chráni deti pred: Možnosťou, aby si samy odomkli dvere Uzamknutím sa v izbe Jednoduchá..

  6.87 €
 • Baby Dan Obojsmerná brzda dverí, 1 ks
  Baby Dan Obojsmerná brzda dverí, 1 ks

  Obojsmerná brzda dverí sa vloží pod dvere a udržiava dvere v požadovanej pozícii. Ak chcete dvere zatvoriť alebo dať do inej pozície, stačí brzdu zošliapnuť. Zaisťuje pootvorené dvere, ovláda sa nohou, môžete použiť na..

  4.33 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt