Dalber Detské stropné svietidlo Petit Marin

Dalber Detské stropné svietidlo Petit Marin

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Dalber
Cena:61.78 €

Detské stropné svietidlo s námorníckym motívom. Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Všetky svietidlá Dalber podstupujú bezpečnostné testy a sú vyrobené z vysoko odolných materiálov. Materiál: plast žiarovka (nie je súčasťou): 3xE27 / 60W / 230V Rozmery (vxšxh): 20,5 x 50 x 14 cm


 • Pabobo dekoračná súprava fosforujúcich samolepiek - Girl Giraffe
  Pabobo dekoračná súprava fosforujúcich samolepiek - Girl Giraffe

  Súprava samolepiek, ktorá vytvára kúzelné efekty vo dne aj v noci. Slúži na vytvorenie vlastnej dekorácie izbičky pre deti. Na samolepkách sú forsforujíce vzory, ktoré sa po zotmení rozsvietia. Balenie obsahuje 60 samolepiek...

  17.05 €
 • R&M Coudert Detská lampa lietadlo - modrá
  R&M Coudert Detská lampa lietadlo - modrá

  Lietadlá obdivujem všetci chalani, ale dievčatkám sa tiež bude páčiť. Hľadáte krásny doplnok, ktorý doslova rozžiari každú detskú izbičku? Táto krásna netradičná lampa skrášlia každý interiér a stane sa tak..

  47.24 €
 • YoungDeco Detská závesná lampa s obláčikmi - biela
  YoungDeco Detská závesná lampa s obláčikmi - biela

  Nádherná textilná lampa s obláčikmi rozžiari každú detskú izbičku. Parametry: výška: 26 cm priemer: 40 cm farba: sivá / biela materiál: 100% bavlna / kovová konštrukcia E27 žiarovka max 60 W. Odporúčame použitie LED..

  56.69 €
 • YoungDeco Detská závesná lampa s obláčikmi- ružová
  YoungDeco Detská závesná lampa s obláčikmi- ružová

  Nádherná textilná lampa s obláčikmi rozžiari každú detskú izbičku. Parametre: výška: 26 cm priemer: 40 cm farba: ružová / biela materiál: 100% bavlna / kovová konštrukcia E27 žiarovka max 60 W. Odporúčame použitie LED..

  56.69 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt