Delta Detská postieľka Manhattan 3v1, 140x70 cm - šedá

Delta Detská postieľka Manhattan 3v1, 140x70 cm - šedá

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Delta
Cena:278.1 €

Nádherná detská postieľka Manhattan 3 v1 v modernom minimalistickom dizajne bude pre vaše bábätko to pravé. Postieľka má špeciálny systém podpory matrac, ktorý sa prispôsobuje spoločne s rastom vašich detičiek. Navyše sa môže počas chvíľky zmeniť na posteľ pre batoľatá alebo pohovku. Má pevnú a stabilnú drevenú konštrukciu, snímateľnú bočnicu a 3 rôzne výškové nastavenie. Postieľka spĺňa prísne bezpečnostné normy. Matrac nie je súčasťou. Rozmery pre matrac: 140 x 70 cm


 • Baby Dan Nástavec na nohy k postieľke Baby Steps, 2 ks
  Baby Dan Nástavec na nohy k postieľke Baby Steps, 2 ks

  Nadstavec od svetového špecialistu na bezpečnosť detí - dánskej firmy BabyDan, dopraje deťom i rodičom pokojnejšiu noc a zmierni priebeh choroby. Umiestňujú sa pod nohy postieľky u hlavičky dieťaťa, aby zdvihli detskú..

  14.51 €
 • Scarlett Detská postieľka so sťahovacím bokom Alenka, buk
  Scarlett Detská postieľka so sťahovacím bokom Alenka, buk

  Nádherná detská postieľka Alenka je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Postieľka má sťahovací bok, ktorého mechanizmus je opatrený 4bodobým systémom na každej strane. Rošt je možné nastaviť do 2 polôh. Kolieska..

  68.73 €
 • Puppolina Detská postieľka Julie, 120x60 cm - biela
  Puppolina Detská postieľka Julie, 120x60 cm - biela

  Detská drevená postieľka Julie v bielom prevedení s rezbou troch ovečiek, zaistí vašim detičkám pokojný a spokojný spánok. Postieľka má nastaviteľnú výšku roštu do 3 polôh a praktické vyberacie priečky. Je vyrobená z..

  104 €
 • Scarlett Detská postieľka s odnímateľnými priečkami Míša, buk
  Scarlett Detská postieľka s odnímateľnými priečkami Míša, buk

  Pohodlná detská postieľka Míša je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Postieľka má vyberacie priečky a rošt je možné nastaviť do 2 polôh. Nohy postieľky majú predvŕtané otvory pre kolieska (nie sú súčasťou..

  61.27 €
 • Scarlett Súprava koliesok - biela, 4 ks
  Scarlett Súprava koliesok - biela, 4 ks

  Súprava 4 koliesok s priemerom 5 cm v bielej farbe. Kolieska možno ľahko prirobiť k postielkam i kolískam z našej ponuky Scarlett. Každé koliesko je opatrené brzdičkou...

  7.24 €
 • Scarlett Detská postieľka so sťahovacou bočnicou Dominik, borovica
  Scarlett Detská postieľka so sťahovacou bočnicou Dominik, borovica

  Nádherná detská postieľka Dominik je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Postieľka má sťahovací bok, ktorého mechanizmus je opatrený 4bodobým systémom na každej strane. Rošt je možné nastaviť do 2 polôh. Nohy..

  53.42 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt