Delta Detská postieľka Manhattan 3v1, 140x70 cm - biela

Delta Detská postieľka Manhattan 3v1, 140x70 cm - biela

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Delta
Cena:278.1 €

Nádherná detská postieľka Manhattan 3 v1 v modernom minimalistickom dizajne bude pre vaše bábätko to pravé. Postieľka má špeciálny systém podpory matrac, ktorý sa prispôsobuje spoločne s rastom vašich detičiek. Navyše sa môže počas chvíľky zmeniť na posteľ pre batoľatá alebo pohovku. Má pevnú a stabilnú drevenú konštrukciu, snímateľnú bočnicu a 3 rôzne výškové nastavenie. Postieľka spĺňa prísne bezpečnostné normy. Matrac nie je súčasťou. Rozmery pre matrac: 140 x 70 cm


 • Puppolina Detská postieľka Olina, 120x60 cm - biela
  Puppolina Detská postieľka Olina, 120x60 cm - biela

  Postieľka Olina v bielom prevedení s krásnou rezbou žirafy, je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Má dva pevné boky bez vyberacích priečok a možno nastaviť do jednej z troch polôh. Postieľka je dodávaná bez..

  129.4 €
 • Puppolina Detská postieľka Olina, 120x60 cm - buk
  Puppolina Detská postieľka Olina, 120x60 cm - buk

  Postieľka Olina s rezbou žirafy je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Má dva pevné boky, vyberacie priečky a možno nastaviť do jednej z troch polôh. Postieľka je dodávaná bez matraca. Rozmery: 120x60x95 cm Farba:..

  116.3 €
 • Scarlett Detská postieľka s odnímateľným bokom Laura, prírodná
  Scarlett Detská postieľka s odnímateľným bokom Laura, prírodná

  Krásna detská postieľka Laura je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Postieľka má bočnicu, ktorú možno štandardne stiahnuť alebo zasunúť do postieľky. Rošt je možné upraviť do 5 polôh. Nohy postieľky majú..

  198.5 €
 • Scarlett Detská postieľka so sťahovacím bokom Alek, borovica
  Scarlett Detská postieľka so sťahovacím bokom Alek, borovica

  Krásna detská postieľka Alek je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Postieľka má sťahovací bok, ktorého mechanizmus je opatrený 4bodobým systémom na každej strane. Rošt je možné nastaviť do 2 polôh. Nohy postieľky..

  66 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt