Dino Bikes Dievčenský bicykel Hello Kitty 16"

Dino Bikes Dievčenský bicykel Hello Kitty 16

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Dino Bikes
Cena:155.9 €

Parádny detský bicykel v jedinečnej dizajne. Pri výrobe bol kladený veľký dôraz na bezpečnosť a technické detaily. Bezúdržbové kolesá s oceľovými ráfikmi sú obzvlášť odolné proti ničeniu. Ľahký, robustný rám je vyrobený tiež z ocele. Predné aj zadné brzdy sú manuálne. Samozrejmosťou sú výškovo nastaviteľné riadidlá s pohodlnými tvarovanými gripmi. Výškovo nastaviteľné sedadlo a prídavné postranné kolieska zaistia lepšiu stabilitu. Bicykle sú testované a certifikované TÜV GS. Doporučená výška postavy: 107 - 138 cm. Najnižšia výška sedadla od zeme: 55 cm.


 • Dino Bikes Chlapčenský bicykel Cars 14
  Dino Bikes Chlapčenský bicykel Cars 14"

  Detský bicykel Dino Bikes sa vyznačuje prepracovaným dizajnom dávajúcim bicyklu príjemný vzhľad. Bicykel má plastové ráfiky, nafukovacie plášte, voľnobeh, bezpečnostnú koncovku riadidiel, prídavné balančné..

  143.6 €
 • Olpran Detský bicykel Bolt celoodpružený 20
  Olpran Detský bicykel Bolt celoodpružený 20" - fosforové zelené

  Celoodpružený bicykel vhodné pre deti od 5 do 8 rokov s odpruženou vidlicou, šiestich prevody, 13 "rámom," V "brzdou, 20" pneumatikami, ráfiky z hliníka a MTB pedále vaše ratolesti ho využijú na spevnených..

  120.3 €
 • Olpran Detský bicykel Bolt celoodpružený 26
  Olpran Detský bicykel Bolt celoodpružený 26" - fosforové zelené

  Celoodpružený bicykel Bolt s odpruženou vidlicou je vhodné pre deti od 10 rokov. Rám je oceľový, veľký 19 ". Bicykel je veľmi pevné a pevné, váži 15,5 kg a má zaujímavú fosforové zelenú farbu v modernom dizajne. Je..

  120.3 €
 • Olpran Detský bicykel Falcon 24
  Olpran Detský bicykel Falcon 24" - červené

  Detský bicykel Olpran FALCON 24" mtb v podarenom dizajne s pevným oceľovým rámom. Koleso sa vyrába v dvoch variantoch pre chlapcov a dievčatá, má 15 rýchlostí a je určené na spevnené cesty a mierny terén. rám pevný,..

  144.9 €
 • Crazy Safety Rukavice Zelený tiger, veľkosť S
  Crazy Safety Rukavice Zelený tiger, veľkosť S

  Detské cyklistické rukavice Crazy Safety Zelený tiger vo veľkosti S pre rok 2017. Majú polstrované dlane a originálny dizajn. ..

  9.09 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt