Dushi Hrací kolotoč ružový

Dushi Hrací kolotoč ružový

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Dushi
Cena:36.33 €

Hrací kolotoč Vám uľahčí uspávanie Vášho bábätka. A keď sa opäť prebudí, bude sa stále pozerať na báječné figúrky nad svojou hlavičkou. Veľká kvetina má vo svojom strede zrcátkom ktoré bude odrážať okolí aj bábätko samotné. Podnecujete tak zvedavosť bábätka. Súčasťou je drevené rameno pre pripevnenie na postieľku. Hracia skrinka má oddelené tlačidlo na zapnutie a vypnutie. Vyrobené len z nových materiálov, obsahuje polyester a bavlnu, držiak z dreva. Umývajte len na povrchu, nepoužívajte bieliace prostriedky.


 • Dushi Hrací kolotoč modrý
  Dushi Hrací kolotoč modrý

  Hrací kolotoč Vám uľahčí uspávanie Vášho bábätka. A keď sa opäť prebudí, bude sa stále pozerať na báječné figúrky nad svojou hlavičkou. Veľká kvetina má vo svojom strede zrkadielko, ktoré bude odrážať okolie aj..

  36.33 €
 • Teddies Kolotoč nad postieľku zvieratka plyš
  Teddies Kolotoč nad postieľku zvieratka plyš

  Jednoduchý systém upevnenia - na plastový skrutku. Vhodné pre deti od narodenia. Rozmery: 38 × 28 × 8 cm, váha 0,65 kg.  ..

  21.78 €
 • Galt Hrací kolotoč nad postieľku
  Galt Hrací kolotoč nad postieľku

  Hrací kolotoč nad postieľku..

  29 €
 • Ebulobo Kolotoč nad postieľku Vlk
  Ebulobo Kolotoč nad postieľku Vlk

  Hrací drevený kolotoč nad postieľku s motívom vlka a červenej čiapočky hrá známu muzikálovú melódiu "That's Entertainment", ktorá vašich maličkých zaručene uspí. Na kolotoči sú zavesené textilné hračky..

  62.15 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt