Dushi Hrací náhrdelník pre mamy - ružový

Dushi Hrací náhrdelník pre mamy - ružový

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Dushi
Cena:14.51 €

Farebný náhrdelník, ktorý vydáva zvuky, ponúka veselé tvary a malé zrkadielko. Či už pri kŕmení, obliekaní, prebaľovaní či v aute môžete svoje najdrahšie zlatíčko jednoducho zabaviť. Môžu ho nosiť aj malé parádnice. Vďaka detskému upevneniu je úplne bezpečný.


 • Chicco Tamburína
  Chicco Tamburína

  Tamburína má dve funkcie použitia, ktoré napomáhajú dieťaťu k pohybovým, motorickým zručnostiam, podnecuje logické myslenie a cit pre hudbu. Jedna strana je elektronická tamburína, na ktorú dieťa môže hrať buď rukami,..

  23.6 €
 • Learning Resources Počítanie a poznávanie farieb s nanukmi
  Learning Resources Počítanie a poznávanie farieb s nanukmi

  Jednotlivé nanuky majú čísla na poleve a zodpovedajúci počet bodiek na nanuku. Poleva sa dá dávať dole. Väčšie deti sa učia počítanie do desať a tie menšie rozpoznávanie farieb a rozvíja jemnú motoriku...

  15.85 €
 • Learning Resources Zmrzlinový raj
  Learning Resources Zmrzlinový raj

  Zmrzlinová skladacia hra rozvíja jemnú motoriku a podporuje rozpoznávanie farieb. Zmrzlinové kopčeky sa dajú ľubovoľne skladať na seba...

  20.69 €
 • Yookidoo Kráľovská hrkálka princ
  Yookidoo Kráľovská hrkálka princ

  Hrkálka Princ s kráľovským žezlom, ktoré vydáva upokojujúce cinkavé zvuk. Výrazné oči a veselý úsmev princa zaujmú každé zvedavé dieťa rovnako ako zaujímavý tvar žezla. Princ má ruky prispôsobené k jednoduchému..

  10.87 €
 • Dushi Hrací náhrdelník pre mamy - ružový
  Dushi Hrací náhrdelník pre mamy - ružový

  Farebný náhrdelník, ktorý vydáva zvuky, ponúka veselé tvary a malé zrkadielko. Či už pri kŕmení, obliekaní, prebaľovaní či v aute môžete svoje najdrahšie zlatíčko jednoducho zabaviť. Môžu ho nosiť aj malé..

  14.51 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt