Dushi Hubka (16 x 16 x 18,5 cm)

Dushi Hubka (16 x 16 x 18,5 cm)

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Dushi
Cena:6.51 €

Farebná a mäkká hračka je vhodná na doma i na cestovanie. Vnútri je plast, ktorý možno ľahko čistiť vlhkou handričkou. Pomocou uška zo suchého zipsu je možné hračku upevniť k ohrádke, detskej postieľke, kočíku a autosedačke.


 • Dushi Závesná hračka (12 x 12 x 24 cm)
  Dushi Závesná hračka (12 x 12 x 24 cm)

  Mäkký krúžok z tkaniny so 4 závesmi v tvare známych postáv lesných prvkov. Zahŕňa širokú škálu zvukov, textúr a je stále, čo objavovať...

  12.69 €
 • Bright Starts Hračka na C klipe Chime Along Friends - hroch, 0m +
  Bright Starts Hračka na C klipe Chime Along Friends - hroch, 0m +

  Deti si zamilujú týchto plyšových kamarátov a veselé cinkanie, kamkoľvek pôjdu! VLASTNOSTI VÝROBKU Veselé postavičky zvonia pri jemnom zatrasení Plyšové postavičky sú zábavné na dotyk Pomocou zábavných očiek možno..

  5.78 €
 • Lamaze Svetluška Freddie
  Lamaze Svetluška Freddie

  Naša svetluška je najpredávanejšou hračkou od Lamaze. Má mäkké zamatové telíčko, ktoré po zatrasení zacinká. Trepotajúce sa krídelká vydávajú príjemný šuštiaci zvuk. To všetko spolu s pískatkom stimuluje sluchové..

  14.51 €
 • Lamaze Čmeliak Bzuk
  Lamaze Čmeliak Bzuk

  Nerozlučná dvojka - čmeliak Bzuk a jeho obľúbená kvetina sa čoskoro stanú dôvernými kamarátmi vášho dieťaťa. Zatiahnutím za krúžky pod kvetinkou si poletujúci čmeliak jemným bzukotom na ňu dosadne. Čmeliak aj..

  14.51 €
 • Lamaze Bábika Emilka nová
  Lamaze Bábika Emilka nová

  Naša pôvabná Emilka sa určite čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Emilkine pestrofarebné a šuštiace šatôčky a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové..

  13.78 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt