Fisher Price Cestovné hrnček s mäkkým náustkom

Fisher Price Cestovné hrnček s mäkkým náustkom

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:Fisher Price
Cena:3.99 €

Cestovné hrnček je plnohodnotným hrnčekom s náustkom a flexibilnými uškami 2 v 1, vďaka ktorým ho môžete umiestniť do držiaka na nápojev kočíku či v aute. Viacúčelová ušká sa dajú roztiahnuť tak, aby hrnček ľahko udržali menšie deti alebo sklopiť, aby bol pohodlný aj pre deti staršie. Pretože neobsahuje žiadny otočný mechanizmus navyše, ľahko sa čistí. Neobsahuje bisfenol A. Je vhodný do umývačky. Vhodné od 9ti mesiacov.


 • Bebe-jou Jedálenská súprava Wheely
  Bebe-jou Jedálenská súprava Wheely

  Kompletná jedálenská súprava pre deti. Jedálenská súprava obsahuje tanier, misku, vidličku a lyžičku a dodáva sa v krásnom darčekovom balení. Všetky časti príboru sú zaguľatené, preto sa Vaše bábätko nemôže..

  13.55 €
 • Sunar Complex 2, 600 g
  Sunar Complex 2, 600 g

  Sunar complex 2 je výrobok následnej dojčenskej mliečnej výživy. Je určený pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovania alebo ak nemôžu byť dojčené. Má byť iba súčasťou zmiešanej..

  8.2 €
 • Bebivita Mlieko JUNIOR 2 Instantný mliečny nápoj od 2 rokov 4x500g
  Bebivita Mlieko JUNIOR 2 Instantný mliečny nápoj od 2 rokov 4x500g

  Následná mliečna dojčenská výživa BEBIVITA JUNIOR 2+ pre zvláštnu výživu detí od dvoch rokov. Neobsahuje lepok, obsahuje pridanú mliečnu bielkovinu a sóju. Potravina pre zvláštnu výživu. Nie je vhodná pre výživu..

  20.73 €
 • Nutrilon dojčenské mlieko 1 Pronutra Good Sleep 6x 800g
  Nutrilon dojčenské mlieko 1 Pronutra Good Sleep 6x 800g

  Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra Good Sleep pre extra porciu spokojnosti určené pre výživu dojčiat od narodenia do 6. mesiaca, ktorí už nie sú alebo nemôžu byť plne dojčené. Nutrilon 1 Extra je vhodnou voľbou..

  72 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt