G-mini Cestovná postieľka Nyja, zvieratká, tmavo hnedá

G-mini Cestovná postieľka Nyja, zvieratká, tmavo hnedá

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Cestujeme s deťmi
Dodavateľ:G-mini
Cena:49.05 €

Cestovná postieľka je nenahraditeľný pomocník na cestách. Postieľka je dostupná v dvoch farbách s nežnou potlačou. Postieľka sa jednoducho rozkladá aj skladá. Jej súčasťou je integrovaný matrac. Postieľka je vybavená dvomi praktickými kolieskami pre ľahšiu manipuláciu. Jednu sieťovanú bočnicu ohrádky možno rozopnúť a dieťa môže ľubovoľne liezť do / i z ohrádky. Čierna sieťka ponúka lepší vizuálny kontakt s Vaším dieťatkom. Praktická cestovná taška. Postieľka je vybavená bezpečnostnou poistkou proti zloženiu. Vhodná pre deti od narodenia do 3 rokov. Nosnosť do 15 kg. Testované podľa európskych noriem.


 • G-mini Cestovná postieľka Nyja, zvieratká, svetlo hnedá
  G-mini Cestovná postieľka Nyja, zvieratká, svetlo hnedá

  Cestovná postieľka je nenahraditeľný pomocník na cestách. Postieľka je dostupná v dvoch farbách s nežnou potlačou. Postieľka sa jednoducho rozkladá aj skladá. Jej súčasťou je integrovaný matrac. Postieľka je vybavená..

  49.05 €
 • Milly Mally Cestovná postieľka Mirage blue jeans
  Milly Mally Cestovná postieľka Mirage blue jeans

  Cestovná postieľka Milly Mally Mirage. - Pre deti do cca 15 kg - otváracia bočná strana - taška na prenášanie - jednoduchý skladací mechanizmus - pevná konštrukcia - vrecko na hračky a drobnosti - mäkký matrac - farebný..

  58.15 €
 • Milly Mally Cestovná postieľka Mirage Deluxe hippo
  Milly Mally Cestovná postieľka Mirage Deluxe hippo

  Cestovná postieľka Milly Mally Mirage Deluxe. - Pre deti do cca 15 kg - madlo s hračkami - prebaľovacia podložka - moskytiéra - otváracia bočná strana - taška na prenášanie - jednoduchý skladací mechanizmus - pevná..

  83.6 €
 • CAM SONNY
  CAM SONNY

  Cestovná postieľka skladacia. Je ľahko prenosná, ľahko sa skladá a vďaka svojim kompaktným rozmerom sa hodí na všetky výlety. V balení je matrac a taška na postieľku. nosnosť do 15kg, hmotnosť 9,5kg, materiál 100% polyester..

  58 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt