G-mini Elektronické ležadlo Glanc, zvieratká

G-mini Elektronické ležadlo Glanc, zvieratká

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detské lehátka a hracie deky
Dodavateľ:G-mini
Cena:72.7 €

Pre bezpečnosť dieťatka je lehátko vybavené 5-bodovým bezpečnostným pásom. Elektronické ležadlo možno použiť ako klasickú kolísku, alebo môžete nechať svoje dieťatko ukolísať pomocou hojdacej funkcie za zvuku nežné melódie. Môžete si vybrať z 6-tich rýchlostných stupňov, ktoré zodpovedajú uhlom rotácie od 10 ° do 30 °. Lehátko možno polohovať do dvoch pozícií. Lehátko je vybavené hrazdičkou s krásnymi hračkami z mäkkého materiálu (slimáčiky a včelkou) Pre ľahšiu manipuláciu a na cesty možno lehátko zložiť do úspornej veľkosti.


 • Zippy Mat Veľké piano na podlahu
  Zippy Mat Veľké piano na podlahu

  Dotyková hracia podložka od spoločnosti Zippy Mat, s ktorou si vaše dieťa užije veľa zábavy a stane sa najlepším tanečníkom. Zahrať si môže na 6 hudobných nástrojov, 17 klávesoch, vybrať si zo 7 demo melódií, vybrať si..

  27 €
 • SKIP HOP Kamaráti zo stromu - Deka hracia, veľká (vhodná aj pre dvojčatá)
  SKIP HOP Kamaráti zo stromu - Deka hracia, veľká (vhodná aj pre dvojčatá)

  Hracia deka s veselým motívom od značky Skip Hop. Deka je vybavená detským zrkadielkom, šuštiacimi detailmi a rôznymi druhmi materiálov. Vďaka tomu napomáha rozvoju sluchu, zraku, hmatových a koordinačných schopností...

  54.51 €
 • SKIP HOP Deka s hrazdou - Kamaráti zo stromu
  SKIP HOP Deka s hrazdou - Kamaráti zo stromu

  Mäkké, vzorované oblúky s 13-timi slučkami pre 5 aktívnych zvieratiek Jabĺčko so zrkadielkom (pre deti) má naťahovaciu stopku Vtáčik s hrkajúcimi guličkami má ohýbacie šuštiace krídelká Veverička s orieškom..

  73.7 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt