HiPP Detské čistiace vlhčené obrúsky 56ks

HiPP Detské čistiace vlhčené obrúsky 56ks

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Dom a záhrada
Dodavateľ:HiPP
Cena:1.75 €

HiPP Babysanft Čistiace vlhčené obrúsky 56 ks Obrúsky sú veľmi jemné k pokožke - sú napustené jemným pleťovým mliekom, ktoré obsahuje výťažok z BIO mandľového oleja. Vhodné aj na tvár a ruky, pretože nie sú mastné. Obrúsky sú mäkké a jemné: Vhodné pre jemné očistenie citlivej detskej pokožky a pokožky so sklonom k ​​alergiám. Vhodné od narodenia. Bez minerálnych olejov, vyvinuté s cieľom redukovať riziká vzniku alergií: bez aromatických látok, ktoré môžu vyvolať alergickú reakciu (podľa Smernice pre kozmetiku) bez éterických olejov, ktoré môžu viesť k vzniku alergií bez alkoholu bez mydla bez farbív bez PEG-emulgátorov bez parabénov pH neutrálne Nebielené chlórom Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná.


 • Johnson's Baby Wipes Pure Protect 25ks
  Johnson's Baby Wipes Pure Protect 25ks

  Johnson Baby Pure Protect vlhčené obrúsky, 25ks, sú pohodlným riešením, ako efektívne očistiť a tým ochrániť ruky, tvár alebo inej časti tela pred nečistotou a baktériami, zatiaľ čo zostávajú šetrné k jemnej pokožke..

  1.35 €
 • Bella Happy baby čistiace obrúsky hodváb a bavlna 4x64 ks
  Bella Happy baby čistiace obrúsky hodváb a bavlna 4x64 ks

  Vlhčené obrúsky Silk & Cotton s prírodnými proteínmi z hodvábu čistia a zvlhčujú detskú pokožku. Výťažky z bavlny pokožku chránia a zmierňujú jej podráždenie. Neutrálne pH 5,5 našich obrúskov zaisťuje..

  5.38 €
 • Johnson's Baby Wipes Gentle Cleansing 56ks
  Johnson's Baby Wipes Gentle Cleansing 56ks

  Citlivá detská pokožka vyžaduje zvláštnu starostlivosť od hlavy až k päte. Preto JOHNSON'S® Baby vlhčené obrúsky Gentle Cleansing obsahujú hydratačné detské telové mlieko s unikátnou receptúrou NO MORE TEARS® (Už..

  1.56 €
 • Linteo Baby Vlhčené obrúsky 6x70 ks Economy pack
  Linteo Baby Vlhčené obrúsky 6x70 ks Economy pack

  Vlhčené obrúsky sú skvelým pomocníkom pri starostlivosti o Vaše dieťatko. Ekonomické balenie. Sú napustené ošetrujúcim mliekom s výťažkom z aloe vera. Chráni pred zapareninami a navyše dokonale čistí a zjemňuje pokožku..

  5.05 €
 • Bella Happy Čistiace obrúsky aloe vera sensitive 4x56ks
  Bella Happy Čistiace obrúsky aloe vera sensitive 4x56ks

  Vlhčené obrúsky aloe vera sensitive s prírodnými proteínmi z hodvábu čistia a zvlhčujú detskú pokožku. Výťažky z bavlny pokožku chráni a zmierňujú jej podráždenie. Neutrálne pH 5,5 našich obrúskov zabezpečuje..

  4.33 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt