House of Kids Úložný box s hracou plochou, Play & Store City

House of Kids Úložný box s hracou plochou, Play & Store City

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:House of Kids
Cena:9.9 €

Originálny a dômyselný skladovací box na hračky v modrej farbe sa v okamihu stane hracou plochou s motívom farmy. Zložený zaberie len minimum miesta a môžete ho umiestniť do skrine či na policu spoločne s uloženými hračkami. Jednoduché rozloženie na hraciu plochu zvládnu deti úplne sami. Rozmery: 38 x 25 x 296 cm Materiál: 100% polyester Hmotnosť: 0,8 kg Rekvizity na fotografii nie sú súčasťou dodávky.


 • Florina Detský box / stolička s rukoväťou, 31 x 31 x 28 cm - ovečka
  Florina Detský box / stolička s rukoväťou, 31 x 31 x 28 cm - ovečka

  Dokonalý doplnok, ktorý zaručene rozveselí detskú izbičku a napomôže k poriadku. Môžete ho využiť nielen na uloženie hračiek vášho zlatíčka, ale napríklad aj ako úložný priestor pre plienky, bloky a pod. Po sklopení..

  9.05 €
 • LEGO® Storage Lego mini úložný box modrý
  LEGO® Storage Lego mini úložný box modrý

  Vezmite si svoje obľúbené Lego kocky všade so sebou. Lego Mini Box je ideálny na ukladanie kociek, občerstvenia, šperkov alebo suvenírov...

  3.6 €
 • LEGO® Storage Lego úložný box ružový
  LEGO® Storage Lego úložný box ružový

  Vytvorte deťom z ich izbičky veľkú stavebnicu! Naštosujte gigantické Lego kocky na seba, vedľa seba, cez seba, kombinujte ich s inými veľkosťami ... Záleží len na vašej fantázii a tvorivej nálade. Do boxov schováte všetko,..

  32.69 €
 • LEGO® Storage Friends Úložný box kocka malá - ružová
  LEGO® Storage Friends Úložný box kocka malá - ružová

  Nechajte svoje deti upratovať s úsmevom. Plastový box v tvare LEGO kocky je vhodný nielen pre praktické ukladanie kociek zo stavebníc a iných hračiek, ale tiež ako skvelá dekorácia. Boxy sa môžu skladať na seba ako naozajstné..

  18.51 €
 • Keeeper Úložný box na oblečenie Frozen, 10 l
  Keeeper Úložný box na oblečenie Frozen, 10 l

  Skvelý úložný box v modrom prevedení poteší všetky dievčatká, ktoré milujú rozprávku Ľadové kráľovstvo. Box má praktické veko a je ideálnym riešením pre udržanie poriadku v izbičke vašich detičiek. Ideálne na..

  8.1 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt