Housedecor Samolepka na stenu Lesné zvieratká

Housedecor Samolepka na stenu Lesné zvieratká

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Housedecor
Cena:9.57 €

Premýšľate, ako oživiť izbičku vášho anjelika? Vhodnou dekoráciou a hitom poslednej doby sú samolepky na stenu. Samolepky Joy rozjasnia izbu vašich ratolestí a navyše vynikajú jedinečným dizajnom. Vaše deti zaručene rozveselia veselé obrázky farebných zvieratiek. Navyše ich môžete ľahko kombinovať medzi sebou a vytvoriť tak kúzelnú variáciu pastelových farbičiek. Navyše sú charakteristické svojou vysokou kvalitou a spracovaním. Je možné ich umiestniť nielen na steny, ale aj na dvere, okná, zrkadlá, skrinky alebo chladničky. Samolepiace dekorácie sa jednoducho aplikujú a je možné ich bez väčších problémov odstrániť bez akéhokoľvek poškodenia steny. Rozmery: 70x50 cm (4 hárky)


 • E plus M Dievčenské ponožky so srdiečkami Paw Patrol - ružové
  E plus M Dievčenské ponožky so srdiečkami Paw Patrol - ružové

  Hravé detské ponožky sú ideálne pre všetky malé nôžky. Vďaka pružnému hornému lemu ponožky nezošmykujú. Majú veselý dizajn obľúbeného filmu Paw Patrol, ktorý si deti zamilujú. Sú veľmi pohodlné. Dobre drží..

  1.42 €
 • Yupee Odrážadlo Enduro Yupee červené malé
  Yupee Odrážadlo Enduro Yupee červené malé

  Parádne odrážadlo v červenom prevedení urobí vašej malej pretekárke radosť. Je vyrobené z kvalitného a odolného plastu. vhodné pre deti od 12 mesiacov nosnosť do 25 kg výška sedadla - 26 cm ..

  14.68 €
 • LENA Rolocykel - červený
  LENA Rolocykel - červený

  Rolocykel je odrážadlo pre malé deti, ktorým sa pripravujú na jazdu na bicykli. Je to veľmi obľúbený dopravný prostriedok na prechádzky s mamičkou alebo oteckom, na ihrisko alebo do parku. Stabilný kvalitný plast. Rozmery: 48..

  7.99 €
 • Yedoo Odrážadlo Too Too I New Collection bielo-čierne
  Yedoo Odrážadlo Too Too I New Collection bielo-čierne

  Odrážadlo s mnohými technickými a ergonomickými vylepšeniami pre bezpečnejšiu, pohodlnejšiu a hravejšiu jazdu. Jednoduchá cesta k osvojeniu rovnováhy a bezproblémovému prechodu na bicykel. Yedoo Tootoo patrí k najľahším..

  85.29 €
 • Micro Odrážadlo trojkolka Mini2go Pink
  Micro Odrážadlo trojkolka Mini2go Pink

  Micro Mini2go ružová Micro Mini2go vo farbe ružovej môžete využiť od 1 roka ako klasické odrážadlo a v neskoršom veku ako trojkolku alebo lepšie povedané kolobežku. Súčasťou kolobežky je kapotovaný sedák, ktorý možno..

  112 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt