JNH Ružová rozkladacia pohovka Minnie

JNH Ružová rozkladacia pohovka Minnie

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:JNH
Cena:36.99 €

Zútulnite izbičku vašej malej princeznej a kúpte ju túto úžasnú rozkladaciu pohovku v ružovom prevedení s krásnou farebnou potlačou myší krásky Minnie. Pohovka poskytne vašej malej dievčatku aj jej kamarátkam parádny mäkučké miestečko na sedenie, hranie, ležanie aj spanie. Poťah je vyrobený z kvalitného textilu, ktorý je hebký a príjemný na dotyk. Rozmery pohovky: 98,6x88x43,4 cm Rozmer rozloženého lôžka: 105x70x45 cm Hmotnosť: 2,6 kg


 • Baby Nellys Detské kresielko Veselá zvieratka v šedej
  Baby Nellys Detské kresielko Veselá zvieratka v šedej

  Jedinečná a praktická detská sedačka pre deti je z veľmi kvalitných materiálov. Poťah pohovky je vyrobený zo 100% bavlny s pridaným velúrom. Poťah je prateľný v práčke. Upozornenie: Poťah pohovky - látka je šitá..

  24.69 €
 • Baby Nellys Detské kresielko Farma v modrom
  Baby Nellys Detské kresielko Farma v modrom

  Jedinečné a praktické detské kreslo pre deti je z veľmi kvalitných materiálov. Poťah kresielka je vyrobený zo 100% bavlny s pridaným velúrom. Poťah je prateľný v práčke. Upozornenie: Poťah   kreslá - látka je šitá..

  24.69 €
 • Baby Nellys Detské kresielko Míša Nellys v modrom
  Baby Nellys Detské kresielko Míša Nellys v modrom

  Jedinečné a praktické detské kreslo pre deti je z veľmi kvalitných materiálov. Poťah kresielka je vyrobený z 100% bavlny s pridaným velúrom. Poťah je prateľný v práčke. Upozornenie: Poťah kresla - látka je šitá strojovo,..

  24.69 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt