Julbo Detské slnečné okuliare Rookie SP3 - tyrkysové

Julbo Detské slnečné okuliare Rookie SP3 - tyrkysové

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detské oblečenie
Dodavateľ:Julbo
Cena:27.6 €

Detské slnečné okuliare v tyrkysovej farbe ponúkajú atraktívny dizajn a dokonalú ochranu očí. Model Julbo ROOKIE má veľmi kvalitné sklá SP3 (polykarbonátové sklá Spectron 3). Okuliare vynikajú vysokou ochranu proti slnečnému žiareniu, majú ergonomický tvar so širokými stranicami. Kĺbové závesy sa skvele prispôsobia každému tvaru detskej hlavičky. Okuliare sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov odolných proti prasknutiu alebo poškriabaniu. Sú vhodné pre horskú turistiku alebo k moru. Dodávané v textilnom vrecúšku.


 • Julbo Detské slnečné okuliare Rookie SP3 - tyrkysové
  Julbo Detské slnečné okuliare Rookie SP3 - tyrkysové

  Detské slnečné okuliare v tyrkysovej farbe ponúkajú atraktívny dizajn a dokonalú ochranu očí. Model Julbo ROOKIE má veľmi kvalitné sklá SP3 (polykarbonátové sklá Spectron 3). Okuliare vynikajú vysokou ochranu proti..

  27.6 €
 • Reima Dievčenské slnečné okuliare Ulappa - fialové
  Reima Dievčenské slnečné okuliare Ulappa - fialové

  Štýlové slnečné okuliare Ulappa zaistí citlivým detským očiam spoľahlivú ochranu počas celého roka. Okuliare sú certifikované CE a sklá majú ochranu UVA i UVB. Súčasťou okuliarov je aj praktická taštička. Elastická..

  24.69 €
 • Ki ET LA Dievčenské slnečné okuliare JokaKi - ružové
  Ki ET LA Dievčenské slnečné okuliare JokaKi - ružové

  Prémiové slnečné okuliare vyvinuté francúzskymi odborníkmi špeciálne pre malé deti. Ako jediné na trhu poskytujú tú najvyššiu ochranu UV filtrov spolu s filtrom modrého svetla v kvalitných polykarbonátových sklách...

  24 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt