Kidkraft Krémová kuchynka so srdiečkami

Kidkraft Krémová kuchynka so srdiečkami

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Kidkraft
Cena:192.6 €

Naozaj detailne spracovaná kuchynka s dvoma platničkami, drezom, rúrou, odkladacou plochou pod drezom, skrinkou na potraviny a dokonca držiakom na kuchynské utierky. V takomto prostredí sa musí každé jedlo podariť.


 • Kidkraft Kuchynka ako u babičky
  Kidkraft Kuchynka ako u babičky

  Kuchynka, aká môže stáť napríklad doma u babičky, keď vnučky a vnuci dorazia na návštevu - a že budú ich návštevy o to častejšie, je viac než jasné. Kuchynka má všetko, čo malý kuchár či kuchárka potrebuje -..

  159.9 €
 • ANDREU Toys Vysoká kuchynka, 80 x 40 x 100 cm
  ANDREU Toys Vysoká kuchynka, 80 x 40 x 100 cm

  Báječná, farebná kuchynka obsahujúca mikrovlnku, dve platničky, rúru, drez, pracovnú plochu a nevyhnutné kuchynské hodiny. Pod rúru môžete dať hrnce. Kuchynka je z odolného dreva, farbená netoxickými farbami. Vaše deti si..

  102.8 €
 • Hape Toys Kuchynka so zelenými dvierkami
  Hape Toys Kuchynka so zelenými dvierkami

  Kuchynka je krásny doplnok do izbičky a zároveň zaujímavá hračka. Pre všetky malé kuchárky sa naskytá možnosť pečenia v rúre alebo kuchtenie na sporáku. K príprave jedla slúži pracovná plocha, potom je nutné všetko..

  93.42 €
 • Simba Pracovný stôl drevený, prísl.
  Simba Pracovný stôl drevený, prísl.

  Pre všetky malé kutilov je tu krásne farebný veselá hravý ponk, na ktorom môžu montovať a skrutkovať svoje vynálezy či zlepšováky. Súčasťou sú skrutky, matičky, píla, kladivko a ďalšie nevyhnutnosti...

  43.6 €
 • Smoby B & D Veľká pracovná dielňa Center
  Smoby B & D Veľká pracovná dielňa Center

  Veľká pracovná dielňa v licenciu Black & Decker nadchne každého malého kutila. Pracovná doska s imitáciou dreva. Obsahuje zverák, mechanickú vŕtačku / skrutkovač, ďalšie náradie, priehradky, závesy a ďalšie...

  54.51 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt