Kidkraft kuchynka Deluxe Big Bright Kitchen

Kidkraft kuchynka Deluxe Big Bright Kitchen

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Kidkraft
Cena:236.6 €

Drevená kuchynská linka je roztomilá a farebná 27-dielna súprava riadu je vyrobená z plastu a vydrží nespočet hodín, bez toho, aby vykazovala akékoľvek opotrebenie. Chladnička, mraznička, rúra a mikrovlnná rúra sa dá otvoriť a zatvoriť. Odnímateľný drez pre rýchle a jednoduché čistenie. Gombíky na rúre a dreze , ktoré je možné otočiť a stlačiť. Praktický úložný priestor nad a pod drezom. Dostatočne veľké, že viac detí sa môže hrať naraz. Vodná grafika na umývačke riadu. Vyrobené z kompozitných drevených materiálov. Inteligentná a robustná konštrukcia. V balení návod na montáž. Rozmery: 42,25 x 17, 25 x 43 cm


 • WOODY Kuchynka malá Buona cucina
  WOODY Kuchynka malá Buona cucina

  Táto drevená kuchynka pre malé gazdinky zodpovedá moderným trendom, ktoré zasahujú aj do kategórie drevených hračiek. Kuchynka obsahuje veľké množstvo príslušenstva (hrniec, panvica, soľnička, korenička, naberačka,..

  47.19 €
 • Kidkraft Kuchynka s príslušenstvom - ružová
  Kidkraft Kuchynka s príslušenstvom - ružová

  Kuchynka má všetko, čo malý kuchár či kuchárka potrebuje - mikrovlnnú rúru, platničky, drez, odkladacie priestory aj rúru na pečenie. Všetko ladené do ružova, vrátane kockované dosky. Kuchynka je dosť veľká, aby si v..

  66.99 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt