LEGO Bags Ninjago Kai Freshmen - školská aktovka, 2 dielny set

LEGO Bags Ninjago Kai Freshmen - školská aktovka, 2 dielny set

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Školské sety
Dodavateľ:LEGO Bags
Cena:88.85 €

Moderný dizajn s LEGO® motívom. Dvojdielny set: aktovka + batôžtek na cvičebný úbor. Vystužená rukoväť príjemná do ruky. Nastaviteľné, polstrované ramenné popruhy a nastaviteľný hrudný popruh. Polstrované vrecko pre tablet, háčik na kľúče a menovka vnútri aktovky. Priehradka pre ťažšie predmety, ktorá udrží ťažšie predmety u chrbta a zaistí rovnomerné rozloženie hmotnosti. Ergonomicky tvarovaná, polstrovaná chrbát z priedušného materiálu. Spodná termo-vrecko pre desiatový box. Tajná vrecko na zadnej strane batohu. Špeciálne klipy na uchytenie batôžku na cvičebný úbor. 2 bočné sieťované vrecká - jedno s utiahnutím na šnúrku. Vystužené dno s nožičkami pre lepšiu stabilitu a ochranu pred špinou a vlhkom. 2 predné vrecká- vrchné vrecko s rozvrhom, ideálny pre peračník.


 • Herlitz Školský set Motion Balerína
  Herlitz Školský set Motion Balerína

  Batoh školský motion - Balerína anatomicky tvarovaná, priedušná polstrovaná chrbát systém ergoActive®- inovatívny ergonomický systém vďaka nekonečne variabilnému nastavenie širokých ramenných popruhov, hrudného popruhu..

  112.8 €
 • Herlitz Školský set Motion Kone
  Herlitz Školský set Motion Kone

  Batoh školský motion - Kone anatomicky tvarovaná, priedušná polstrovaná chrbát systém ergoActive®- inovatívny ergonomický systém vďaka nekonečne variabilnému nastavenie širokých ramenných popruhov, hrudného popruhu a..

  112.8 €
 • Herlitz Školský set Motion Drak
  Herlitz Školský set Motion Drak

  Batoh školský motion - Drak anatomicky tvarovaná, priedušná polstrovaná chrbát systém ergoActive®- inovatívny ergonomický systém vďaka nekonečne variabilnému nastavenie širokých ramenných popruhov, hrudného popruhu a..

  112.8 €
 • Herlitz Školské sada Flexi Motýľ
  Herlitz Školské sada Flexi Motýľ

  Školská taška Flexi - Motýľ systém Ergo ES²® - ergonomické polstrovaním chrbtov s trojstupňovým vertikálnym nastavením ramenných popruhový priedušné polstrovaním chrbtov hrudný popruh pre optimálne rozloženie..

  111.3 €
 • Herlitz Školské sada Flexi Víla
  Herlitz Školské sada Flexi Víla

  Školská taška Flexi - Víla systém Ergo ES²® - ergonomické polstrovanie chrbta s trojstupňovým vertikálnym nastavením ramenných popruhov priedušné polstrovanie chrbta hrudný popruh pre optimálne rozloženie..

  111.3 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt