LEGO Ninjago Kay Small 2 dielna súprava

LEGO Ninjago Kay Small 2 dielna súprava

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Školské sety
Dodavateľ:LEGO
Cena:74.1 €

** Dvojdielna súprava** skladajúca sa z aktovky a batôžku na cvičebný úbor je vyrobená v obľúbenom detskom dizajne ** LEGO **. Aktovka má ľahkú konštrukciu a polstrovaný chrbát z priedušného materiálu. Nechýbajú polstrované ramenné popruhy s reflexnými prúžkami pre väčšiu bezpečnosť. - Moderný dizajn s LEGO® motívom. - ** Ľahká konštrukcia **. - ** Priehradka pre ťažšie predmety **, ktorá udrží ťažšie predmety pri chrbte a zaistí rovnomerné rozloženie hmotnosti. - Ergonomicky tvarovaný chrbát. - Nastaviteľné, polstrované ramenné popruhy s reflexnými prúžkami pre väčšiu bezpečnosť. - ** Pevné plastové dno **. - Špeciálne ** klipy na uchytenie batôžku na cvičebný úbor **. - Vystužená rukoväť príjemná do ruky. - Bočné sieťované vrecko a predné vrecko na desiatový box. - Nastaviteľný hrudný popruh. - Menovka a odopínateľný klip na kľúče vo vnútri batohu. - Pod klopou na suchý zips je špeciálne vrecko na peračník a hlavné vrecko na zips. - Rozmery: 28 x 38 x 19 cm. - Hmotnosť aktovky: 680 g. - Objem aktovky: 22 l.


 • Karton P+P Školské sada 3ks (ruksak + peračník + sáčok) - Mimoni
  Karton P+P Školské sada 3ks (ruksak + peračník + sáčok) - Mimoni

  Set obsahuje: anatomický batoh Anatomický školský batoh je ergonomicky tvarovaný, zaisťuje správne usadenie batohu na chrbát. Polstrovanie je z príjemného priedušného materiálu. Široké, mäkčené, nastaviteľné popruhy, sú..

  62.93 €
 • LEGO City Fire Small 2 dielna súprava
  LEGO City Fire Small 2 dielna súprava

  ** Dvojdielna súprava** skladajúca sa z aktovky a batôžku na cvičebný úbor je vyrobená v obľúbenom detskom dizajne ** LEGO **. Aktovka má ľahkú konštrukciu a polstrovaný chrbát z priedušného materiálu. Nechýbajú..

  74.1 €
 • Disney Brand Chlapčenský batoh Star Wars - bielo-čierny
  Disney Brand Chlapčenský batoh Star Wars - bielo-čierny

  Cool chlapčenský batoh v bielo-čiernom prevedení. Má zapínanie na zips, nastaviteľné popruhy na ramená a praktickú bočné vrecko vhodnú na pitie. Batoh zdobí motív populárneho a obľúbeného filmu Star Wars. Zaručene..

  9.38 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt